husarzX

●●●●●●●● ●●●●●●●●●●●, 19, Kobieta, Polska
deadnavajo.tumblr.com/Ostatnio online: Styczeń 2015

 • do znajomych
 • Wyślij wiadomość
 • Zostaw wiadomość

Twoje porównanie z użytkownikiem husarzX wypada: nie wiadomo

Załatw sobie swój własny profil muzyczny

Ostatnio odsłuchane utwory

Shoutbox

Zostaw komentarz. Zaloguj się w Last.fm lub zarejestruj.
 • SPITfire35

  Thanks for the add!! Great list and taste! Keep up the good work! ;-)

  28 I 14:34 Odpowiedz
 • gracz54

  Widzisz, już nie musisz zbierać pieniędzy! Możesz mi oddać.

  23 I 17:12 Odpowiedz
 • ZZ22ZZZZ2ZZZ2Z

  jednak obejrzałam całe to cudo. wszechgwałcący Paździoch, jakaś wiocha na pustyni na którą z niewiadomych powodów przylazły złe punki i https://www.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fx-yt-ts%3D1421782837%26v%3D5ev-CPk-c3M%26x-yt-cl%3D84359240%26feature%3Dplayer_detailpage%23t%3D4446&h=VAQF0IQ5M TE 2 sceny. cocococoocococococoococ... ale o co tu chodzi

  21 I 23:08 Odpowiedz
 • ZZ22ZZZZ2ZZZ2Z

  co tu się dzieje, czemu on krzyczy 'nigga' i czemu jakiś typo nad nimi stoi? po sesji muszę w końcu obejrzeć Klątwę Doliny Węży D:

  21 I 18:25 Odpowiedz
 • gracz54

  E tam, głupoty gadasz, po co aż poza Układ Słoneczny? Mars spokojnie wystarczy. Ewentualnie zahaczy się o Księżyc, bo pewnie tam najpierw powstaną kolonie. No dobrze, rozumiem. Ale postaraj się coś ukraść na koncercie.

  20 I 22:05 Odpowiedz
 • gracz54

  No w sumie fakt, ale na pewno są jeszcze jakieś miejsca/kraje na świecie, w które można uciec z dala od czegoś takiego i nie mieszkać w lepiance. Dlaczego nie chcesz przeprowadzać eksperymentów na ludziach i/lub embrionach? Jestem zawiedziony. Może i jestem farciarzem, ale za to nie mam żadnych pieniędzy. Jak chcesz to możesz mi oddać swoje, wtedy faktycznie nie będę miał na co narzekać!

  16 I 0:14 Odpowiedz
 • ZZ22ZZZZ2ZZZ2Z

  Szczepan i Szczury w murach, następny film do obejrzenia po Szczękach 15 i Elvisie kontra Cthulhu!

  15 I 23:15 Odpowiedz
 • ZZ22ZZZZ2ZZZ2Z

  i dlatego w końcu zagrają w Twojej piwnicy, bądź cierpliwa!

  15 I 21:55 Odpowiedz
 • ZZ22ZZZZ2ZZZ2Z

  kim musiałabym być, żeby mi się nie podobało????!?!?!?!?!?! death grips tylko udawali, że się rozlecieli, żeby nie musieć być na tej samej trasie co soundgarden, nie martw się!

  8 I 15:13 Odpowiedz
 • gracz54

  Wiesz, mieszkać w Polsce to prawie jak mieszkać w beczce, więc teoretycznie się nie mylisz. Chlorowana woda jest w pełni zdrowa, nie panikuj, nie stanie się nic groźnego, ewentualnie możesz dostać wylewu albo wodogłowia. U mnie w sumie nic, doprowadzam do perfekcjonizmu nicnierobienie, bo jestem bezużytecznym członkiem społeczeństwa.

  8 I 12:29 Odpowiedz
 • ZZ22ZZZZ2ZZZ2Z

  nie, nie ma takiej opcji!!!!!!!!!! czas na balety to może i kiedyś miałam (więcej niż jeden!), ale teraz jest STYCZEŃ. i mogę sobie najwyżej puścić jakieś najczarniejsze rapsy do nauki i w przerwach wyobrażać sobie, że prowadzę życie w stylu ziomki, kwiatki, słoniki i smoke weed everyday. takie festiwale parówek często się tak kończą, polecam nie chodzić.

  3 I 0:25 Odpowiedz
 • gracz54

  Cierpienie jest dla mnie zainteresowaniem życiowym! Chciałem napisać "polecam", ale w sumie nie. Gratuluję, czy na egzaminach masz zamiar podtrzymać passę posiadania najlepszych wyników? Miałaś już jakiś, w sumie? Czy kolor Twoich włosów sam się zmienił na rudy? Udowodnij. W sumie co robisz na co dzień, że nie masz czasu na internet?

  3 I 0:11 Odpowiedz
 • gracz54

  Niczego nie tracisz, nic tam nie ma. Tzn. pewnie jest, ale głównie cierpienie. Jak Ci idzie na studiach? Co już przeżyłaś? Czy masz już siwe włosy od doświadczeń życiowych?

  2 I 21:59 Odpowiedz
 • softdrugz

  Hi! this is the new vid of my band, hope you could watch it, thank you! https://www.youtube.com/watch?v=h8iqkXFQd84

  21 XI 2014 Odpowiedz
 • plathian

  your junji ito avatar is great~

  13 XI 2014 Odpowiedz
 • wakinyans

  Hello! Thank you so much for adding and connecting to Wakinyan *** Best greetings ;)

  17 X 2014 Odpowiedz
 • ZZ22ZZZZ2ZZZ2Z

  ŻYĆ NIE UMIERAĆ, KRAKÓW!! <3 wiodę spokojne życie studenciaka, na razie jeszcze nie ma przesadnie dużo nauki, hajsik się zgadza (chociaż znając siebie, to za miesiąc już będę musiała pomyśleć o jakiejś robocie na 1/4 etatu, bo zaraz rozdupię resztki wypłaty na ubrania z jakichś sklepów internetowych z Australii i koncerty z moimi misiami pysiami), mieszkanie dojebane (tylko wcześniej mieszkały tam jakieś pojeby, które zostawiły po sobie jajka wielkanocne na szybie, których nie da się zmyć. a żeby było śmieszniej, to zaraz obok tych jaj stał na szafie Mikołaj) i to za najniższą możliwą stawkę. a w stolycy jak tam?? polecam imprezy z cyklu Egodrop (w Wawce też są, w Progresji bodajże), jeśli oczywiście masz z kim iść, dobre psytrance'y, goa, JUNO REACTOR <33 i takie tam, a atmosfera zajebiście hippisiarska, kwaśna, ale np. w toalecie czułam się tam jak w jakimś Trainspotting... sama bym tam nie poszła w każdym razie. a, info z ostatniej chwili. RYFA KANDYDUJE NA PREZYDENTA MOJEJ CZEWHAHA

  17 X 2014 Odpowiedz
 • gracz54

  Gratuluję, ja wielokrotnie się pogubiłem we Wrocławiu (nie mówię już zresztą o moim rodzinnym mieście, tam to się zgubiłem ze sto razy). Wybacz, nie bywam w takich mieszkaniach zbyt często! Skąd wzięłaś te kocury? Spoko, ja też nie mam pojęcia, jak moje będzie wyglądało, a jestem stary jak świat. Przyzwyczajasz się do tej niepewności po jakimś czasie.

  16 X 2014 Odpowiedz
 • gracz54

  W stolycy? Słodki Jezu, coś Ty ze sobą zrobiła? Ja bym chyba umarł od hałasu i natłoku istnienia. Zapomniałem o istnieniu słowa "garsoniera", to brzmi jak jakaś broń. Mną jedna kotka kompletnie pomiata, nie dałbym rady z trzema, chyba że byłyby małymi kociakami, w których mógłbym się tarzać. Czy tak będzie teraz wyglądało Twoje życie?

  16 X 2014 Odpowiedz
 • ZZ22ZZZZ2ZZZ2Z

  nie wiem, co Ty tam wcześniej planowałaś, ale przecie to nie jest zła uczelnia, ani zły kierunek! 15 sierpnia już się zbliża, już puka do mych drzwi! inwazja pielgrzymów na moje biedne zadupie (*-*)

  11 VIII 2014 Odpowiedz
 • Wszystkie wiadomości 6280

O mnie


I'm really a happy person. I've already reached almost everything in my life, concretely, it means nothing. I live in Poland this hopeless country full of thieves and crooks. Nevertheless, I'm joyful.