husarzX

●●●●●●●● ●●●●●●●●●●●, 19, Kobieta, Polska
deadnavajo.tumblr.com/Ostatnio online: Październik 2014

 • do znajomych
 • Wyślij wiadomość
 • Zostaw wiadomość

Twoje porównanie z użytkownikiem husarzX wypada: nie wiadomo

Załatw sobie swój własny profil muzyczny

Ostatnio odsłuchane utwory

Shoutbox

Zostaw komentarz. Zaloguj się w Last.fm lub zarejestruj.
 • softdrugz

  Hi! this is the new vid of my band, hope you could watch it, thank you! https://www.youtube.com/watch?v=h8iqkXFQd84

  21 XI 6:35 Odpowiedz
 • plathian

  your junji ito avatar is great~

  13 XI 3:20 Odpowiedz
 • wakinyans

  Hello! Thank you so much for adding and connecting to Wakinyan *** Best greetings ;)

  17 X 11:59 Odpowiedz
 • ZZ22ZZZZ2ZZZ2Z

  ŻYĆ NIE UMIERAĆ, KRAKÓW!! <3 wiodę spokojne życie studenciaka, na razie jeszcze nie ma przesadnie dużo nauki, hajsik się zgadza (chociaż znając siebie, to za miesiąc już będę musiała pomyśleć o jakiejś robocie na 1/4 etatu, bo zaraz rozdupię resztki wypłaty na ubrania z jakichś sklepów internetowych z Australii i koncerty z moimi misiami pysiami), mieszkanie dojebane (tylko wcześniej mieszkały tam jakieś pojeby, które zostawiły po sobie jajka wielkanocne na szybie, których nie da się zmyć. a żeby było śmieszniej, to zaraz obok tych jaj stał na szafie Mikołaj) i to za najniższą możliwą stawkę. a w stolycy jak tam?? polecam imprezy z cyklu Egodrop (w Wawce też są, w Progresji bodajże), jeśli oczywiście masz z kim iść, dobre psytrance'y, goa, JUNO REACTOR <33 i takie tam, a atmosfera zajebiście hippisiarska, kwaśna, ale np. w toalecie czułam się tam jak w jakimś Trainspotting... sama bym tam nie poszła w każdym razie. a, info z ostatniej chwili. RYFA KANDYDUJE NA PREZYDENTA MOJEJ CZEWHAHA

  17 X 9:26 Odpowiedz
 • gracz54

  Gratuluję, ja wielokrotnie się pogubiłem we Wrocławiu (nie mówię już zresztą o moim rodzinnym mieście, tam to się zgubiłem ze sto razy). Wybacz, nie bywam w takich mieszkaniach zbyt często! Skąd wzięłaś te kocury? Spoko, ja też nie mam pojęcia, jak moje będzie wyglądało, a jestem stary jak świat. Przyzwyczajasz się do tej niepewności po jakimś czasie.

  16 X 21:13 Odpowiedz
 • gracz54

  W stolycy? Słodki Jezu, coś Ty ze sobą zrobiła? Ja bym chyba umarł od hałasu i natłoku istnienia. Zapomniałem o istnieniu słowa "garsoniera", to brzmi jak jakaś broń. Mną jedna kotka kompletnie pomiata, nie dałbym rady z trzema, chyba że byłyby małymi kociakami, w których mógłbym się tarzać. Czy tak będzie teraz wyglądało Twoje życie?

  16 X 20:24 Odpowiedz
 • ZZ22ZZZZ2ZZZ2Z

  nie wiem, co Ty tam wcześniej planowałaś, ale przecie to nie jest zła uczelnia, ani zły kierunek! 15 sierpnia już się zbliża, już puka do mych drzwi! inwazja pielgrzymów na moje biedne zadupie (*-*)

  11 VIII 14:12 Odpowiedz
 • gracz54

  Bardzo chętnie będę trwał przy swoich błędnych przekonaniach! Prawie wszystko, mówisz? To chyba generalnie niedobrze, Król Polski na pewno wie co dobre. Jesteś tu jeszcze rzadziej niż zwykle!

  8 VIII 17:32 Odpowiedz
 • softdrugz

  Hi! this is something new of my band, hope you could listen to it, thank you! https://soundcloud.com/hexagrams/china-doll

  31 VII 2:50 Odpowiedz
 • ZZ22ZZZZ2ZZZ2Z

  njenje, poprawiałam rozszerzony dojcz i angielski. a z pogodzeniem to raczej kiepsko, ja podjęłam decyzję o poprawianiu jak już rzuciłam studia w pizdu, więc trudno mi powiedzieć, do tego chyba trzeba być nadczłowiekiem D: a gdzie gdzie to pielęgniarstwo? prawilnie gratuluję i życzę powodzenia.

  15 VII 18:27 Odpowiedz
 • gracz54

  To może ja się będę golił i miał ze sobą papier ścierny w kieszeni? Wtedy najwyżej posmyram nim typiarom po twarzy i wyjdzie praktycznie na to samo, a nie będę wyglądał jak klaun. Nie mogę się doczekać, aż moda na brodaczy minie :P Nie boję się tego, nie mogę się tego doczekać! Jak już mi amputują plecy (rip in pepperonis plecy), to wrzucę swój musk do słoika i będę rządził światem. Będę miał taką ogromną kotarę i ludzie będą słyszeć tylko mój głos, więc będą myśleć, że jestem jakimś strasznym brodaczem, a tu nie! To tylko mózg. W sumie podróżowałbym po świecie, gdybym miał jakiekolwiek pieniądze. Daj hajs.

  15 VII 15:47 Odpowiedz
 • ZZ22ZZZZ2ZZZ2Z

  no i dużo ludzi jest w tym roku w głębokiej dupie :DD szczerze mówiąc to tak poprawiałam, że o mało co nie wyszło na to, że lepiej by było, gdybym nie poprawiała. w sumie to większość moich poprawiających znajomków miała gorsze wyniki niż wcześniej DD: i jeszcze wiesz, nie dostali loginów, żeby sprawdzić w internetach. musieli przyjść do szkoły, stać w kolejce, żeby usłyszeć "UU NIE PRZYSZŁY WYNIKI, TO GORZEJ NIŻ W POPRZEDNIM ROKU ((:" od jakiejś Grażyny, przypał na całego.

  6 VII 14:48 Odpowiedz
 • gracz54

  Absolutnie nie! Zarost jest tragiczny, wygląda się wtedy jak krzyżówka hipstera z neandertalczykiem. Albo jak basista AM. Nie wiem, co gorsze :P Odreagować? Ja odreagowuję, spędzając czas w Internecie! Polecam. Chyba jedno z najlepszych możliwych uzależnień, bo najmniej kosztuje (w porównaniu np. do uzależnienia od podróży i heroiny) i jedyne komplikacje zdrowotne to ból pleców (które, mam wrażenie, już mi ledwo działają) i czasem może zespół cieśni nadgarstka, jak masz źle ustawione biurko i tak dalej.

  6 VII 0:47 Odpowiedz
 • ZZ22ZZZZ2ZZZ2Z

  no co Ty, Jezusu, Ty byś miała nie zdać?? chociaż śmiecham z tych tegorocznych matur, fchuj ludzi nie pozdawało, hihi haha.

  5 VII 14:13 Odpowiedz
 • gracz54

  Ja akurat kompletnie nie zwracam uwagi na moje włosy. Układają się jakoś byle jak, istnieją, więcej nie chce mi się wiedzieć. Widziałem! Rip in pieces. Teledysków to oni zbyt dobrych nie mają, ale w sumie nigdy nie mieli :P Nie wiem, czy w ogóle widziałem wszystkie. Chyba nie. Wiem, że w Fluorescent Adolescent są klauny, a w Leave Before the Lights Come On jakiś typ chyba chce skoczyć z dachu, czy coś takiego. Co tak rzadko tu bywasz?

  4 VII 1:21 Odpowiedz
 • gracz54

  Na metr? Czy zamierzasz używać włosów jako lasso? Ja jeszcze nie wyłysiałem, przeciwnie. Ostatnio byłem u fryzjera, a i tak mnie denerwują moje włosy, bo nigdy mi nie pasują. Somebody told the stars you're not coming out tonight, and so they found a place to hide!

  23 VI 19:54 Odpowiedz
 • ZZ22ZZZZ2ZZZ2Z

  taaaak, 2 dni temu, ale dziemki :*

  23 VI 17:24 Odpowiedz
 • ZZ22ZZZZ2ZZZ2Z

  Jeśli nic innego w życiu nie wypali, zawsze możesz się zgłosić do tvp jako rolnik szukający żony

  6 VI 18:45 Odpowiedz
 • gracz54

  Masz włosy??? Według NASA i SpaceX gdzieś za kilkanaście lat powinno się rozpocząć wysyłanie ludzi na Księżyc i Marsa, a kolonizacja pewnie za kilkanaście, więc raczej dożyjemy. Fajnie będzie wyglądał zaćmiony Księżyc ze światłami "miast", oglądałbym!

  5 VI 16:13 Odpowiedz
 • ZZ22ZZZZ2ZZZ2Z

  DEATH GRIPS <3 co jes, czujesz źle z maturami?

  5 VI 10:01 Odpowiedz
 • Wszystkie wiadomości 6268

O mnie


I'm really a happy person. I've already reached almost everything in my life, concretely, it means nothing. I live in Poland this hopeless country full of thieves and crooks. Nevertheless, I'm joyful.