Odkryj nową muzykę

Last.fm jest serwisem do odkrywania muzyki, dzięki spersonalizowanym propozycjom przygotowanym dla ciebie, na podstawie muzyki, której słuchasz.

Uruchom swój profil Last.fm Zamknij okno

szajba

Tagi

Tagi wszystkich

Więcej tagów

Biografia

SZAJBA to projekt muzyków od wielu lat związanych z poznańską sceną. W skład tria wchodzą: na gitarze basowej - Sebastian Dolata (wcześniej m.in. DUMP, RAS, BLIMP), na perkusji - Makary (syn Sebastiana) i Piotr „Bulwa” Bielewski (HCP, Apatia, Shitface) - na gitarze. Ciekawe jest połączenie dwóch generacji muzycznych - Sebastian i Piotr rozpoczynali swoje przygody muzyczne ponad 20 lat temu, gdy Makarego (17 lat) nie było jeszcze na świecie. Daje to bardzo interesującą mieszankę. Gitarowa i melodyjna muzyka odwołująca się do amerykańskiego garażowego grania oraz publicystyczne teksty osadzone w polskiej rzeczywistości to wizytówka zespołu.

Trend słuchacza

30słuchaczy w sumie
1 309scrobbli w sumie
Trend ostatnich odsłuchań:

Rozpocznij scrobblowanie i śledź historię swoich utworów

Użytkownicy Last.fm scrobblują muzykę, której słuchają w iTunes, Spotify, Radiu oraz w ponad 200 innych odtwarzaczach muzyki.

Utwórz profil w Last.fm

Shoutbox

Zostaw komentarz. Zaloguj się w Last.fm lub zarejestruj.
 • HuliBush

  Szajba strzeliła niezłe koncerciwo dla jednej, w porywach do pięciu osób w Środzie Śl. i chwała Im za to. Charakterystyczny basista, nie ma co. Wokalistka też moc ma.

  2 VIII 2013 Odpowiedz
 • bezdomka

  o ja ciee:D szajba gwiazdą:D

  21 I 2009 Odpowiedz
 • Panna_Nikt_

  Ahh! Szajba jest sławna! XD

  19 I 2009 Odpowiedz

Najczęściej słuchane przez