Odkryj nową muzykę

Last.fm jest serwisem do odkrywania muzyki, dzięki spersonalizowanym propozycjom przygotowanym dla ciebie, na podstawie muzyki, której słuchasz.

Uruchom swój profil Last.fm Zamknij okno

szajba

W trasie

Zdjęcia

avatars-000003211863-ytnlx2-crop

Tagi

Tagi wszystkich

Więcej tagów

Biografia

SZAJBA to projekt muzyków od wielu lat związanych z poznańską sceną. W skład tria wchodzą: na gitarze basowej - Sebastian Dolata (wcześniej m.in. DUMP, RAS, BLIMP), na perkusji - Makary (syn Sebastiana) i Piotr „Bulwa” Bielewski (HCP, Apatia, Shitface) - na gitarze. Ciekawe jest połączenie dwóch generacji muzycznych - Sebastian i Piotr rozpoczynali swoje przygody muzyczne ponad 20 lat temu, gdy Makarego (17 lat) nie było jeszcze na świecie. Daje to bardzo interesującą mieszankę. Gitarowa i melodyjna muzyka odwołująca się do amerykańskiego garażowego grania oraz publicystyczne teksty osadzone w polskiej rzeczywistości to wizytówka zespołu.

Wydarzenia

Dodaj wydarzenie

Trend słuchacza

32słuchaczy w sumie
1 429scrobbli w sumie
Trend ostatnich odsłuchań:

Rozpocznij scrobblowanie i śledź historię swoich utworów

Użytkownicy Last.fm scrobblują muzykę, której słuchają w iTunes, Spotify, Radiu oraz w ponad 200 innych odtwarzaczach muzyki.

Utwórz profil w Last.fm

Shoutbox

Zostaw komentarz. Zaloguj się w Last.fm lub zarejestruj.
 • HuliBush

  Szajba strzeliła niezłe koncerciwo dla jednej, w porywach do pięciu osób w Środzie Śl. i chwała Im za to. Charakterystyczny basista, nie ma co. Wokalistka też moc ma.

  2 VIII 2013 Odpowiedz
 • bezdomka

  o ja ciee:D szajba gwiazdą:D

  21 I 2009 Odpowiedz
 • Panna_Nikt_

  Ahh! Szajba jest sławna! XD

  19 I 2009 Odpowiedz