Odkryj nową muzykę

Last.fm jest serwisem do odkrywania muzyki, dzięki spersonalizowanym propozycjom przygotowanym dla ciebie, na podstawie muzyki, której słuchasz.

Uruchom swój profil Last.fm Zamknij okno

steal 4 ram

Tagi

Tagi wszystkich

Więcej tagów

Biografia

Steal 4 Ram to założony przez Sebastiana Kozaka projekt muzyczny, którego celem jest propagowanie micromusic (8bit , chiptune) w Polsce.

Jego przygoda z muzyką zaczęła się już dosyć dawno. Będąc w gimnazjum grał na gitarze i udzielał się na keyboardzie w kapeli Fuck the System, udzielał się wokalnie w kapeli Indigo oraz grał i tworzył utwory dla kapeli Dzieci Dziadka Mroza.

Pod koniec 2007 roku, po koncercie Partyshank w Krakowie zakochał się w micromusic, oficjalnie zaczął tworzyć kawałki pod szyldem Steal 4 Ram. Jest twórcą nowego gatunku muzyki „Happy 8bitcore” połączenia happyhardcore’u, 8bitu i electro. Tworzy eksperymentalną i dziwną muzykę w której usłyszymy dużo wciągających melodii oraz jamów, jest to muzyka prosto z konsoli Nintendo GameBoy co czyni ją oryginalną i niepowtarzalną.

Jak do tej pory wydał 6 albumy pod szyldem SmokeSkull Records i Atrum Artifex Recordings.

Steal 4 Ram nadal się rozwija i już pracuje nad następnym Albumem, który powali nas świeżą dawką 8bitu!


www.myspace.com/steal4ram

Wideo

Najpopularniejsze albumy

Trend słuchacza

3 163słuchaczy w sumie
24 686scrobbli w sumie
Trend ostatnich odsłuchań:

Rozpocznij scrobblowanie i śledź historię swoich utworów

Użytkownicy Last.fm scrobblują muzykę, której słuchają w iTunes, Spotify, Radiu oraz w ponad 200 innych odtwarzaczach muzyki.

Utwórz profil w Last.fm

Shoutbox

Zostaw komentarz. Zaloguj się w Last.fm lub zarejestruj.

Najczęściej słuchane przez