Odkryj nową muzykę

Last.fm jest serwisem do odkrywania muzyki, dzięki spersonalizowanym propozycjom przygotowanym dla ciebie, na podstawie muzyki, której słuchasz.

Uruchom swój profil Last.fm Zamknij okno

steal 4 ram

Tagi

Tagi wszystkich

Więcej tagów

Biografia

Steal 4 Ram to założony przez Sebastiana Kozaka projekt muzyczny , którego celem jest propagowanie micromusic (8bit ,chiptune ) w Polsce .

Jego przygoda z muzyką zaczęła się już dosyć dawno .Będąc w gimnazjum grał na gitarze i udzielał się na keyboardzie w kapeli Fuck the System , udzielał się wokalnie w kapeli Indigo oraz grał i tworzył utwory dla kapeli Dzieci Dziadka Mroza.

Pod koniec 2007 roku , po koncercie Partyshank w Krakowie zakochał się w micromusic, oficjalnie zaczął tworzyć kawałki pod szyldem Steal 4 ram.Jest twórcą nowego gatunku muzyki „Happy 8bitcore” połączenia happyhardcore’u , 8bitu i electro .Tworzy eksperymentalną i dziwną muzykę w której usłyszymy dużo wciągających melodii oraz jamów ,jest to muzyka prosto z konsoli Gameboy co czyni ją oryginalną i niepowtarzalną .

Jak do tej pory wydał albumy pod szyldem SmokeSkull 8 Records i Atrum Artifex Recordings.
**********************************************************
Steal 4 Ram is a music project created by Sebastian Kozak who is promoting micromusic (8-bit/chiptune) in Poland. His adventure with music started relatively long time ago. Being in gymnasium he played in a group called Fuck The System also he composed some music for Ded Moroz’s Children.

Wideo

Najpopularniejsze albumy

Trend słuchacza

Wystąpił problem przy pobieraniu rankingów. Spróbuj ponownie za kilka minut.

Rozpocznij scrobblowanie i śledź historię swoich utworów

Użytkownicy Last.fm scrobblują muzykę, której słuchają w iTunes, Spotify, Radiu oraz w ponad 200 innych odtwarzaczach muzyki.

Utwórz profil w Last.fm

Shoutbox

Zostaw komentarz. Zaloguj się w Last.fm lub zarejestruj.

Najczęściej słuchane przez