Odkryj nową muzykę

Last.fm jest serwisem do odkrywania muzyki, dzięki spersonalizowanym propozycjom przygotowanym dla ciebie, na podstawie muzyki, której słuchasz.

Uruchom swój profil Last.fm Zamknij okno

steal 4 ram

Tagi

Tagi wszystkich

Więcej tagów

Biografia

Steal 4 Ram to założony przez Sebastiana Kozaka projekt muzyczny , którego celem jest propagowanie micromusic (8bit ,chiptune ) w Polsce .

Jego przygoda z muzyką zaczęła się już dosyć dawno .Będąc w gimnazjum grał na gitarze i udzielał się na keyboardzie w kapeli Fuck the System , udzielał się wokalnie w kapeli Indigo oraz grał i tworzył utwory dla kapeli Dzieci Dziadka Mroza.

Pod koniec 2007 roku , po koncercie Partyshank w Krakowie zakochał się w micromusic, oficjalnie zaczął tworzyć kawałki pod szyldem Steal 4 ram.Jest twórcą nowego gatunku muzyki „Happy 8bitcore” połączenia happyhardcore’u , 8bitu i electro .Tworzy eksperymentalną i dziwną muzykę w której usłyszymy dużo wciągających melodii oraz jamów ,jest to muzyka prosto z konsoli Gameboy co czyni ją oryginalną i niepowtarzalną .

Jak do tej pory wydał albumy pod szyldem SmokeSkull 8 Records i Atrum Artifex Recordings.
**********************************************************
Steal 4 Ram is a music project created by Sebastian Kozak who is promoting micromusic (8-bit/chiptune) in Poland. His adventure with music started relatively long time ago. Being in gymnasium he played in a group called Fuck The System also he composed some music for Ded Moroz’s Children.

Wideo

Najpopularniejsze albumy

Trend słuchacza

3 188słuchaczy w sumie
25 201scrobbli w sumie
Trend ostatnich odsłuchań:

Rozpocznij scrobblowanie i śledź historię swoich utworów

Użytkownicy Last.fm scrobblują muzykę, której słuchają w iTunes, Spotify, Radiu oraz w ponad 200 innych odtwarzaczach muzyki.

Utwórz profil w Last.fm

Shoutbox

Zostaw komentarz. Zaloguj się w Last.fm lub zarejestruj.

Najczęściej słuchane przez