Odkryj nową muzykę

Last.fm jest serwisem do odkrywania muzyki, dzięki spersonalizowanym propozycjom przygotowanym dla ciebie, na podstawie muzyki, której słuchasz.

Uruchom swój profil Last.fm Zamknij okno

my head is dubby

Zdjęcia

mhid
  • 702
    scrobble
  • 167
    słuchaczy
  • puczini
    słucha często my head is dubby

Tagi

Tagi wszystkich

Więcej tagów

Biografia

Wrocław, Polska

Group of 8 individualists: dubstep djs/ producers/ promoters/ journalists, addicted to bass, running their own clubnights and radio shows since 2007, in Wrocław, Poland.


Lingwistka, matematyk, fotograf, tłumacz, grafik, miłośnik wspinaczki, rajdowiec, informatyk i nagłośnieniowiec… Jest jedna dziedzina, która ich łączy - dubstep.

My Head Is Dubby to oparty na audycji radiowej twór, zrzeszajacy ośmiu miłośników niskich częstotliwości. Narzędziem ich pracy jest winyl, a warsztatem obowiązkowo ciemna sala. Już od ponad czterech lat na swoich imprezach starają sie wypruć flaki z głośników i wzbudzić Technicsy.

Przekształcając swoją fascynację basem w sprawne działanie grupowe, doprowadzili do realnego rozwoju gatunku w twierdzy Wrocław. Dzisiaj ciężko juz tutaj o klubową imprezę bez dubstepów. Ich siedzibą jest własnie największe dolnośląskie miasto (dzięki nim nazywane już polską stolicą basu); mimo to przenoszą wirusa także na inne miejsca, grając niemalże w całym kraju, jak i poza jego granicami.

Jak do tej pory nad basem medytowali z nimi wiodący dubstepowi producenci i dj’e, wystarczy wymienić takich jak Mala, Hatcha, Youngsta, Rusko, Conquest, The Others, Headhunter czy Scuba.

Gościli na przeróżnych eventach, grając m.in. na Therapy Session, na festiwalu Reggaeland w Płocku, SlotArt Feście w Lubiążu, na festiwalu Era Nowe Horyzonty we Wrocławiu, na który sprowadzili zresztą Norwegów Dubwoofa (Dub Police) oraz giganta dubstepowej sceny – Kode 9, szefa wytwórni Hyperdub, na festiwalu Boogie Brain czy Open’er Festival 2011.

Najpopularniejsze albumy

Trend słuchacza

167słuchaczy w sumie
702scrobble w sumie
Trend ostatnich odsłuchań:

Rozpocznij scrobblowanie i śledź historię swoich utworów

Użytkownicy Last.fm scrobblują muzykę, której słuchają w iTunes, Spotify, Radiu oraz w ponad 200 innych odtwarzaczach muzyki.

Utwórz profil w Last.fm

Shoutbox

Zostaw komentarz. Zaloguj się w Last.fm lub zarejestruj.