Odkryj nową muzykę

Last.fm jest serwisem do odkrywania muzyki, dzięki spersonalizowanym propozycjom przygotowanym dla ciebie, na podstawie muzyki, której słuchasz.

Uruchom swój profil Last.fm Zamknij okno

mantratrans

Zdjęcia

mantra
 • 137
  scrobbli
 • 40
  słuchaczy
Niewiele osób przescrobblowało ostatnio mantratrans.
Dowiedz się więcej o scrobblowaniu

Tagi

Tagi wszystkich

Więcej tagów

Biografia

Trudno zakwalifikować zespół do jednego konkretnego stylu muzycznego, w twórczości mantry są łączone style muzyczne takie jak blues, reggae, ballada i jazz. Ta mieszanka w połączeniu z akustycznym brzmieniem i poetyckimi tekstami tworzy niepowtarzalną całość zachęcającą do wędrówki w głąb siebie.


MANTRATRANS zaistniała w 2006 roku i była owocem współpracy Jacka Łabacza, założyciela Teatru Wielkie Koło, autora licznych tekstów i scenariuszy teatralnych oraz Pawła Wlazło autora muzyki do większości utworów. Zaprosili oni do współpracy Agatę Brzóskę oraz Annę Wątrobę. W tworzeniu Mantry uczestniczył też gitarzysta Paweł Pelczar, który później był akustykiem zespołu i grał na drumli.

Projekt został przyjęty owacyjnie 29 lipca 2007 w Gdańskim Archipelagu Kultury „Wyspa Skarbów”.

Grany był w takich klubach jak:Daily Blues w Sopocie, Free Blues Club w Szczecinie, Radio Luxemburg w Warszawie, Od Zmierzchu do Świtu we Wrocławiu czy Leśniczówka w Chorzowie.

Kiedy skład opuściła Anna Wątroba grupa postanowiła stworzyć silne trio. Wtedy powstały utwory tj. „Mój przyjaciel deszcz” i „Bycie nie całkiem”, które miały wchodzić w skład kolejnego projektu „Sekta Samych Guru”.

27 sierpnia 2009 niespodziewanie zmarł Jacek Łabacz co było ciosem dla wszystkich.Członkowie zespołu postanowili że Wielkie Koło będzie się toczyć dalej, ponieważ Matratrans jest czymś ponad wszystkimi, jest niezależna.

Najpopularniejsze albumy

Trend słuchacza

40słuchaczy w sumie
137scrobbli w sumie
Trend ostatnich odsłuchań:

Rozpocznij scrobblowanie i śledź historię swoich utworów

Użytkownicy Last.fm scrobblują muzykę, której słuchają w iTunes, Spotify, Radiu oraz w ponad 200 innych odtwarzaczach muzyki.

Utwórz profil w Last.fm

Shoutbox

Zostaw komentarz. Zaloguj się w Last.fm lub zarejestruj.
 • nandari

  Oto jest Mantra wszystkich Mantr jak Mnemozyne wszystkie dzieci swoje zaprasza do siebie, żeby w jednej chwili pokazać to co było, co jest i co będzie...

  9 I 2010 Odpowiedz