Odkryj nową muzykę

Last.fm jest serwisem do odkrywania muzyki, dzięki spersonalizowanym propozycjom przygotowanym dla ciebie, na podstawie muzyki, której słuchasz.

Uruchom swój profil Last.fm Zamknij okno

We Are The Heist

Tagi

Tagi wszystkich

Więcej tagów

Biografia

Wszystko zaczęło się, gdy w dość przypadkowy sposób spotkało się dwóch gitarzystów - Karol Kruczek i Michał Mikołajczak ze Słupska. Niezobowiązujący projekt nabrał rozpędu po tym, jak dołączył do nich basista (wtedy jeszcze gitarzysta) Maciek Iwanowski i cała trójka skupiła się na pisaniu muzyki, oraz przeżyła swój skromny lecz ogromnie stresujący debiut sceniczny. Wiosną 2008 roku do chłopaków dołączył perkusista, Paweł Błoch, a po paru koncertach, wiosną 2009 roku, Michała zastąpił Szymon Szybowski. Zespół zagrał jesienią udany koncert w nowym składzie, po czym zajął się tworzeniem materiału i definiowaniem swego brzmienia, który to proces wciąż ma miejsce. Po drodze wydane zostało pierwsze demo podsumowujące początkowy okres działalności zespołu.

Oczywiście, że nasze aspiracje muzyczne są oryginalne i ambitne - jesteśmy jednak zbyt skromni by budować renomę na cudzych imionach.

Chłopaki planują na początku roku 2010 zagrać serię koncertów w północnej Polsce i napisać materiał na kolejne demo, reprezentujące ich obecny poziom.

Pragniemy tworzyć muzykę, która nie będzie jedynie prostym, gitarowym rockiem bez celu. Chcemy tchnąć coś swojego, odmiennego w tę formułę, poszukiwać brzmieniowo, ale także zająć stanowisko wobec świata, wobec otaczającej nas rzeczywistości - nie do końca stworzonej dla takich jak my. Chcemy zadać parę pytań, wyrazić siebie, ale przede wszystkim chcemy dać Wam dobrą muzykę nie poddającą się naszym krajowym schematom i presjom.

Najpopularniejsze albumy

Trend słuchacza

56słuchaczy w sumie
1 059scrobbli w sumie
Trend ostatnich odsłuchań:

Rozpocznij scrobblowanie i śledź historię swoich utworów

Użytkownicy Last.fm scrobblują muzykę, której słuchają w iTunes, Spotify, Radiu oraz w ponad 200 innych odtwarzaczach muzyki.

Utwórz profil w Last.fm

Shoutbox

Zostaw komentarz. Zaloguj się w Last.fm lub zarejestruj.