Odkryj nową muzykę

Last.fm jest serwisem do odkrywania muzyki, dzięki spersonalizowanym propozycjom przygotowanym dla ciebie, na podstawie muzyki, której słuchasz.

Uruchom swój profil Last.fm Zamknij okno

WWO

Tagi

Tagi wszystkich

Więcej tagów

Biografia

WWO (W Wyjątkowych Okolicznościach / W Witrynach Odbicia / We Własnej Osobie / Wandale W Okolicy / Weź Wreszcie Odbij), to polska grupa muzyczna wykonująca rap. Powstała w grudniu 1999 roku z inicjatywy raperów Jędkera oraz Sokoła, (WWO to część większej grupy ZIP Skład).

Pierwszy album pt. Masz i pomyśl został zrealizowany we współpracy z członkami grup ZIP Skład tj. Pono, Felipe, Mieron, Jaźwa, Koras i Fu. Ponadto na płycie wystąpili DJ 600 V, Włodi i Pele znani z grupy Molesta Ewenement, DJ Deszczu Strugi, Majki, Waco, Karton czy Kuba. Album promowały dwa single, do utworu „Jeszcze Będzie Czas” a także „Obejrzyj Sobie Wiadomości”

W listopadzie 2001 rok po wydaniu pierwszego albumu, w wyniku konfliktu z wytwórnią płytową BMG Poland grupa przyjeła nową nazwę W Wyjątkowych Okolicznościach. Do grupy na stałe dołącza DJ Deszczu Strugi znany ze współpracy z 3H.

W 2002 już jako trio grupa zrealizowała nowy album zatytułowany We własnej osobie wydany w październiku tego samego roku. Produkcje albumu powierzono m.in Waco, White House, Noon czy Reego i Doltz. Gościnnie natomiast wystąpili m.in. Soundkail, Hemp Gru, Peja oraz Mor W.A… Płytę promowały cztery teledyski. Album odniósł ogromny komercyjny sukces. Teledysk do utworu „Nie Bój Się Zmiany Na Lepsze” pokazywany był również na francuskich oraz czeskich stacjach telewizyjnych. W polsce największą popularnością cieszyły się utwory Damy radę oraz W Wyjątkowych Okolicznościach. Grupa otrzymała wiele nagród za album, m.in. cztery ślizgery.

Wideo

Najpopularniejsze albumy

Trend słuchacza

53 812słuchaczy w sumie
4 075 681scrobbli w sumie
Trend ostatnich odsłuchań:

Rozpocznij scrobblowanie i śledź historię swoich utworów

Użytkownicy Last.fm scrobblują muzykę, której słuchają w iTunes, Spotify, Radiu oraz w ponad 200 innych odtwarzaczach muzyki.

Utwórz profil w Last.fm

Shoutbox

Zostaw komentarz. Zaloguj się w Last.fm lub zarejestruj.

Najczęściej słuchane przez