Odkryj nową muzykę

Last.fm jest serwisem do odkrywania muzyki, dzięki spersonalizowanym propozycjom przygotowanym dla ciebie, na podstawie muzyki, której słuchasz.

Uruchom swój profil Last.fm Zamknij okno

Unlumination

Tagi

Tagi wszystkich

Więcej tagów

Biografia

Początki Unlumination mają swoje miejsce podczas bezsennej nocy, kie-dy powstał krótki, instrumentalny utwór - The Dusk. Igor potraktował tę małą kompozycję jako swoisty manifest, mgliste przeczucie wskazujące ścieżkę. Jednocześnie grał wtedy w jednej kapeli z Tomkiem. Tamten też w dźwiękach muzyki szukał tego nieuchwytnego pierwiastka, uczucia magii zgubionej w pędzie świata. Igor zaproponował więc współpracę przy tym czymś zupełnie nowym. Tomek entuzjastycznie się zgodził. 

Poszukiwania perkusisty zaowocowały pojawieniem się w grupie znajomego już wtedy nam Szymona, który wstrząsnął naszym projektem. Wy-obraźcie sobie, że do dwóch mistycznych adeptów muzyki dołącza wulkan energii! Ta mieszanka, jak reakcja chemiczna poskutkowała wybuchem twórczości w projekcie nazwanym już wtedy Unlumination. To był czas próby i wielkich poszukiwań - każdy miał własną wizję, którą starał się niekiedy radykalnie forsować w grupie. Jednak wkrótce zaczęliśmy się docierać, wzajemnie inspirować. Wszyscy zaangażowali się na tyle, że porzucili swoje dotychczasowe projekty muzyczne, aby kreować nową, wspólną ideę Unlumination. 

Ten okres wyłonił Szymona, Igora i Tomka jako zgrane trio, fundament przyszłego zespołu. Rozpoczęły się teraz zupełnie nowe poszukiwania - potrzebowaliśmy wokalistki. Jasne było, że musi to być osoba nie tylko o umiejętnościach wokalnych, ale przede wszystkim bezgranicznie oddana tej muzyce. Poszukiwania trwały długo, Unlumination rozpoczęło w międzyczasie działalność sceniczną z muzykami, którym jednak nie było dane zagrzać tam miejsca na dłużej.

Najpopularniejsze albumy

Trend słuchacza

132słuchaczy w sumie
2 659scrobbli w sumie
Trend ostatnich odsłuchań:

Rozpocznij scrobblowanie i śledź historię swoich utworów

Użytkownicy Last.fm scrobblują muzykę, której słuchają w iTunes, Spotify, Radiu oraz w ponad 200 innych odtwarzaczach muzyki.

Utwórz profil w Last.fm

Shoutbox

Zostaw komentarz. Zaloguj się w Last.fm lub zarejestruj.

Najczęściej słuchane przez