Odkryj nową muzykę

Last.fm jest serwisem do odkrywania muzyki, dzięki spersonalizowanym propozycjom przygotowanym dla ciebie, na podstawie muzyki, której słuchasz.

Uruchom swój profil Last.fm Zamknij okno

Tom Wonder

Zdjęcia

c8663bfa9a

Słuchaj, kup lub poleć

Kup

  • 277
    scrobbli
  • 65
    słuchaczy

Tagi

Tagi wszystkich

Więcej tagów

Biografia

Tom Wonder, a właściwie Tomek Głąbica, to polski producent brzmień takich jak fidget house. Urodzony 5 maja 1987r. w Raciborzu, lecz pochodzący z małej miejscowości - Bluszczów w okolicach Wodzisławia Śl. Swoje pierwsze kroki z sceną muzyczną stawiał już na szkolnych dyskotekach, a obecnie współpracuje z wytwórniami płytowymi RunT Records oraz UDTK Records. Wonder podkreśla, że wielki wpływ na jego styl mieli producenci tacy jak: Geoof k, Ed Kane, Will Bailey, natomiast z polskich twórców najbardziej ceni Fuck’a Juck’a. W swojej karierze posiada już remixy takich piosenek jak : „Boom Boom Pow” Black Eyed Peas czy też „Billiego Jeana” Michaela Jackson’a. Natomiast kawałkami, które samodzielnie stworzył są chociażby : „I love grandmother” czy też „House House House”

Najpopularniejsze albumy

Trend słuchacza

65słuchaczy w sumie
277scrobbli w sumie
Trend ostatnich odsłuchań:

Rozpocznij scrobblowanie i śledź historię swoich utworów

Użytkownicy Last.fm scrobblują muzykę, której słuchają w iTunes, Spotify, Radiu oraz w ponad 200 innych odtwarzaczach muzyki.

Utwórz profil w Last.fm

Shoutbox

Zostaw komentarz. Zaloguj się w Last.fm lub zarejestruj.