Odkryj nową muzykę

Last.fm jest serwisem do odkrywania muzyki, dzięki spersonalizowanym propozycjom przygotowanym dla ciebie, na podstawie muzyki, której słuchasz.

Uruchom swój profil Last.fm Zamknij okno

Tides From Nebula

Tagi

Tagi wszystkich

Więcej tagów

Biografia

Zespól Tides From Nebula został założony na początku 2008 roku. W rok powstało prawie 50 minut energetycznej, przestrzennej i przede wszystkim bardzo emocjonalnej gitarowej muzyki instrumentalnej, która złożyła się na ich debiutancki album.
http://www.tidesfromnebula.com/
http://www.myspace.com/tidesfromnebula
https://www.facebook.com/tidesfromnebulaofficial
Członkowie: Tomasz Stołowski | Maciej Karbowski | Adam Waleszyński | Przemek Węgłowski
Gatunek: melodies on guitars

Miasto rodzinne: Warsaw
„Oto pojawili się ludzie młodzi, zdolni, kipiący od pomysłów(…)”
WE ARE FROM POLAND

Album ‘Aura’ został wydany w marcu 2009 i od razu został bardzo entuzjastycznie odebrany zarówno przez krytyków jak i słuchaczy, zebrał bardzo wysokie noty w prasie polskiej jak i zagranicznej. Tygodnik PRZEKRÓJ w podsumowaniu muzycznym roku 2009 uznał album AURA jednym z 10 najlepszych polskich albumów 2009 roku. Miesięcznik „Teraz Rock” w swoim zestawieniu uznał zespół za 4-ty najlepszy debiut w Polsce w 2009 roku.

„‘Aura’ to niewiarygodnie poruszający, emocjonalny album, choć nie pada tu ani jedno słowo. To dźwięki przestrzenne, jakby ze zupełnie innej planety.”
AUDIO MAGAZINE

Zespół w mgnieniu oka stał się najważniejszym polskim zespołem post-rockowym i jednym z najlepszych „towarów eksportowych” w Polsce. Zyskał też opinię wyśmienitego zespołu koncertowego.

Wideo

Najpopularniejsze albumy

Wydarzenia

Dodaj wydarzenie

Trend słuchacza

64 386słuchaczy w sumie
2 230 714scrobbli w sumie
Trend ostatnich odsłuchań:

Rozpocznij scrobblowanie i śledź historię swoich utworów

Użytkownicy Last.fm scrobblują muzykę, której słuchają w iTunes, Spotify, Radiu oraz w ponad 200 innych odtwarzaczach muzyki.

Utwórz profil w Last.fm

Shoutbox

Zostaw komentarz. Zaloguj się w Last.fm lub zarejestruj.

Najczęściej słuchane przez