Odkryj nową muzykę

Last.fm jest serwisem do odkrywania muzyki, dzięki spersonalizowanym propozycjom przygotowanym dla ciebie, na podstawie muzyki, której słuchasz.

Uruchom swój profil Last.fm Zamknij okno

The Pizdziores

Zdjęcia

Słuchaj, kup lub poleć

Kup

 • 21 139
  scrobbli
 • 463
  słuchaczy

Tagi

Tagi wszystkich

Więcej tagów

Biografia

Zespół powstał około 2000 roku pod nazwą The Pizdziores. Nazwa powstała z załogowej imprezy. (…) To my The Pizdziores, jeden band, nie tylko kapela lecz kolesi klan (…) Początkujący skład zespołu to Gałka – wokal, Lenczu – gitara, Zielarz – bas, Moskva – gary. W roku 2002 z zespołu odchodzi wokalista i w tym czasie jest przerwa roczna w graniu. Kapela ruszyła ponownie w całkiem innym brzmieniu muzycznym. Natomiast od 2004 po wakacjach jest zmiana ale tylko pałkera. Za Moskve, wchodzi Waldek na gary. W grudniu 2005 dochodzi Młody na drugą gitarę. W obecnym składzie : Lenczu – vok. gitara , Młody –gitara, Zielarz – bas, vok. Waldek – gary. Kapela jest dalej aktywna pomimo zmiany co jakiś czas miejsca z którym jest największy problem. Uważają się za ruch skinheads bandites. Muzykę jaką grają to oi punk z chuligańskim nastawieniem do życia. Pochodzą z małej miejscowości Żurawica z województwa podkarpackiego. Grali kilka koncertów i są bardzo dobrze odbierani przez załogantów. Wszelkie propozycje na koncert będą odbierane pozytywnie.

http://pizdziores.eastendstory.net

Trend słuchacza

463słuchaczy w sumie
21 139scrobbli w sumie
Trend ostatnich odsłuchań:

Rozpocznij scrobblowanie i śledź historię swoich utworów

Użytkownicy Last.fm scrobblują muzykę, której słuchają w iTunes, Spotify, Radiu oraz w ponad 200 innych odtwarzaczach muzyki.

Utwórz profil w Last.fm

Shoutbox

Zostaw komentarz. Zaloguj się w Last.fm lub zarejestruj.
 • jlaki

  Yes please, thank you.

  20 XI 2010 Odpowiedz
 • Artur_Gomez

  Mundur niebieski , orzeł żelazny , pobiłeś dziecko jesteś odważny , jesteś odważny ,jesteś szczęśliwy, polska policja to skurwysyny , jesteś odważny bo jesteś w grupie , polscy kibice maja cie w dupie ,

  4 I 2010 Odpowiedz
 • rethuzz

  Niech sobie nawet grają z kapelami disco polowymi i tak nie zmienia to faktu, że ich płyty są chujowe, nie da się tego chłamu słuchać.

  3 I 2010 Odpowiedz
 • chujmnietoboli

  Gitsi też grają z łajt pałerowcami i chuj!

  13 II 2009 Odpowiedz
 • Renegade_

  street punk co z naziolskimi kapelami sie na koncertach pojawia i graja dla smieci z ONR`u. nie dzieki.

  1 IV 2008 Odpowiedz
 • sanoczanka

  Oi!

  29 IX 2007 Odpowiedz

Najczęściej słuchane przez