Odkryj nową muzykę

Last.fm jest serwisem do odkrywania muzyki, dzięki spersonalizowanym propozycjom przygotowanym dla ciebie, na podstawie muzyki, której słuchasz.

Uruchom swój profil Last.fm Zamknij okno

Teresa Werner

Tagi

Tagi wszystkich

Więcej tagów

Biografia

Muzyka towarzyszyła jej od dziecka .Zaczęło się od przedszkola piosenką „Najmilsza w życiu jest mi mama” którą śpiewała na każdych uroczystościach. Potem występy w szkole: akademie ,różne konkursy itd…Również na spotkaniach rodzinnych śpiewanie dla niej było rzeczą naturalną (najczęściej w duecie z mamą) po której odziedziczyła głos. Jej rodzice byli bardzo muzykalni ojciec grywał na akordeonie.W wieku 16 lat. Dopiero gdy trafiła i rozpoczęła pracę z Zespołem „Pieśni i Tańca Śląsk ” zrozumiała w 100% że muzyka stała się jej pasją i życiem i całe życie zawodowe poświęciła temu zespołowi. Teresa Werner dzięki pracy z Zespołem Śląsk zwiedziła dużo miejsc i występowała na największych scenach teatrów świata między innymi :Carnegie Hall ,Broadway byłą również w Afryce, Chinach, Japonii występowała również przed papieżem. Pochodzi Nakla Śląskiego gdzie się wychowała i spędziła dzieciństwo.obecnie mieszka w Koszęcinie ,ma córkę (oczko w jej głowie) Joannę która mieszka i pracuje w Częstochowie .Mimo iż ma mało czasu lubi go spędzać między innymi na relaksie ,przeczytać dobrą książkę lub po prostu spędzić go co najważniejsze z rodziną.Jej pasją podróże.
Teresa Werner prywatnie lubi muzykę miłą i przyjemną dla ucha np: Stinga,Sinatry jak również muzyki klasycznej lub Śląskich szlagierów które nie są Jej obce .Ten ostatni rodzaj muzyki nie jest jej obcy gdyż od dziecka był i jest obecny w jej życiu. Niedawno ukazał się Jej pierwszy debiutancki, solowy album pt. „Miłość jest Piękna” promował go singiel również z tym samym tytułem który stał się wielkim hitem ,Piosenki przyjęły się wysokim uznaniem i podziwem słuchaczy i recenzentów Niedawno do sieci trafił kolejny teledysk do piosenki „Szczęśliwą Byc”.

Wideo

Najpopularniejsze albumy

Wydarzenia

Dodaj wydarzenie

Trend słuchacza

302słuchaczy w sumie
5 580scrobbli w sumie
Trend ostatnich odsłuchań:

Rozpocznij scrobblowanie i śledź historię swoich utworów

Użytkownicy Last.fm scrobblują muzykę, której słuchają w iTunes, Spotify, Radiu oraz w ponad 200 innych odtwarzaczach muzyki.

Utwórz profil w Last.fm

Shoutbox

Zostaw komentarz. Zaloguj się w Last.fm lub zarejestruj.

Najczęściej słuchane przez