Odkryj nową muzykę

Last.fm jest serwisem do odkrywania muzyki, dzięki spersonalizowanym propozycjom przygotowanym dla ciebie, na podstawie muzyki, której słuchasz.

Uruchom swój profil Last.fm Zamknij okno

Sylwia Grzeszczak

Tagi

Tagi wszystkich

Więcej tagów

Biografia

Urodziła się 7 kwietnia 1989 r. w Poznaniu. Już w wieku przedszkolnym (w 1995 roku) wystąpiła w programie „Od przedszkola do Opola” z udziałem Krzysztofa Krawczyka. Rok później rozpoczęła naukę w klasie fortepianu w Państwowej Szkole Muzycznej I Stopnia im. H Wieniawskiego w Poznaniu. Uczęszczała do Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. M. Karłowiacza. Brała udział w wielu róznych festiwalach i konkursach, zarówno pianistycznych jak i wokalnych. Do swoich największych osiągnięć zalicza: I miejsce w konkursie poezji śpiewanej za skomponowanie muzyki do wiersza Ernesta Brylla oraz zakwalifikowanie się do ścisłego fianłu przesłuchań na odtwórczynię roli Julii w musicalu J. Józefowicza i J. Stokłosy „Romeo i Julia, czyli sny w Weronie”.
Zdobyła też pierwsze miejsce w Wielkim Finale konkursu wokalnego „Drzwi do kariery” Poznań 2004, w którym nagordą była sesja nagraniowa w profesjonalnym studiu. Brała udział w programie Idol.

Wideo

Najpopularniejsze albumy

Wydarzenia

Dodaj wydarzenie

Trend słuchacza

20 165słuchaczy w sumie
646 116scrobbli w sumie
Trend ostatnich odsłuchań:

Rozpocznij scrobblowanie i śledź historię swoich utworów

Użytkownicy Last.fm scrobblują muzykę, której słuchają w iTunes, Spotify, Radiu oraz w ponad 200 innych odtwarzaczach muzyki.

Utwórz profil w Last.fm

Shoutbox

Zostaw komentarz. Zaloguj się w Last.fm lub zarejestruj.

Najczęściej słuchane przez