Odkryj nową muzykę

Last.fm jest serwisem do odkrywania muzyki, dzięki spersonalizowanym propozycjom przygotowanym dla ciebie, na podstawie muzyki, której słuchasz.

Uruchom swój profil Last.fm Zamknij okno

Sinsinate

Zdjęcia

Sinsinate
  • 811
    scrobbli
  • 39
    słuchaczy

Tagi

Tagi wszystkich

Więcej tagów

Biografia

Gdańsk, Polska (2011 – obecny)

Chociaż korzenie Sinsinate sięgają 2009 roku, kiedy to jeszcze jako Ram Jam w dwuosobowym składzie gitarowo-perkusyjnym (Zdan & Picias) pogrywało sobie w Gdańsku próby w piętrowym garażu albo na chacie, o jego faktycznych początkach możemy mówić dopiero od 2011 roku. Wtedy to szeregi zespołu o często zmieniających się gitarzystach i basistach zasilił El Mariachi obejmując rządy 4 strun, a po namowach alkoholowych, także strun głosowych. W tym okresie na drugiej gitarze grał Tomek, który odszedł przed pierwszym koncertem pod koniec roku. Wtedy to też zrodziła się szalona idea, by Mariusz zastąpił go w czynnościach gitarowych, co zapieczętowało trzon składu Sinsinate. Po wydaniu dema zespół zaczął szukać etatowego basisty, tak więc po niedługim czasie do składu dołączył Akaradus. Pod koniec 2012 roku zespół został zmuszony opuścić Zdan, a na jego miejsce doszedł Lolo.
Rok 2013 przyniósł wiele ważnych koncertów, m.in. na Freedom Cover Festival, Cytava Metal Festival, Lupus WinterFest oraz ważny dla zespołu support przed Acid Drinkers na zakończenie lata w Pruszczu Gdańskim.
W 2014 roku z powodu odejścia basisty Akaradusa zespół przestał być widywany na scenach i skupił się nad pracą nad nowym materiałem, ale tuż po znalezieniu zastępcy w postaci Dina, wychodzi w jeszcze mocniejszym składzie!

Obecny skład przedstawia się następująco:

El Mariachi - gitara & wokal
Lolo - gitara
Picias - bębny
Dino - bas

Najpopularniejsze albumy

Trend słuchacza

39słuchaczy w sumie
811scrobbli w sumie
Trend ostatnich odsłuchań:

Rozpocznij scrobblowanie i śledź historię swoich utworów

Użytkownicy Last.fm scrobblują muzykę, której słuchają w iTunes, Spotify, Radiu oraz w ponad 200 innych odtwarzaczach muzyki.

Utwórz profil w Last.fm

Shoutbox

Zostaw komentarz. Zaloguj się w Last.fm lub zarejestruj.

Najczęściej słuchane przez