Odkryj nową muzykę

Last.fm jest serwisem do odkrywania muzyki, dzięki spersonalizowanym propozycjom przygotowanym dla ciebie, na podstawie muzyki, której słuchasz.

Uruchom swój profil Last.fm Zamknij okno

Sinsinate

W trasie

Zdjęcia

Sinsinate
  • 808
    scrobbli
  • 36
    słuchaczy
Niewiele osób przescrobblowało ostatnio Sinsinate.
Dowiedz się więcej o scrobblowaniu

Tagi

Tagi wszystkich

Więcej tagów

Biografia

Gdańsk, Polska (2011 – obecny)

Chociaż korzenie Sinsinate sięgają 2009 roku, kiedy to jeszcze jako Ram Jam w dwuosobowym składzie gitarowo-perkusyjnym (Zdan & Picias) pogrywało sobie w Gdańsku próby w piętrowym garażu albo na chacie, o jego faktycznych początkach możemy mówić dopiero od 2011 roku. Wtedy to szeregi zespołu o często zmieniających się gitarzystach i basistach zasilił El Mariachi obejmując rządy 4 strun, a po namowach alkoholowych, także strun głosowych. W tym okresie na drugiej gitarze grał Tomek, który odszedł przed pierwszym koncertem pod koniec roku. Wtedy to też zrodziła się szalona idea, by Mariusz zastąpił go w czynnościach gitarowych, co zapieczętowało trzon składu Sinsinate. Po wydaniu dema zespół zaczął szukać etatowego basisty, tak więc po niedługim czasie do składu dołączył Akaradus. Pod koniec 2012 roku zespół został zmuszony opuścić Zdan, a na jego miejsce doszedł Lolo. Obecny skład przedstawia się następująco:

El Mariachi - gitara & wokal
Lolo - gitara
Picias - bębny
Akaradus - bas

Początkowo styl muzyczny oscylował wokół szeroko pojętego metalu i hardrocka, by jednak ostatecznie skierować się na dzikie i szalone wody thrashu inspirowanego klasykami gatunku. Z tego właśnie powodu sporo utworów zostało wyrzuconych albo nigdy nie skończonych. W myśl zasady, żeby grać tylko taką muzykę, której samemu chciałoby się słuchać, Sinsinate zdecydowanie przedkłada energię nad sterylność, a także jakość nad ilość.

Najpopularniejsze albumy

Wydarzenia

Dodaj wydarzenie

Trend słuchacza

36słuchaczy w sumie
808scrobbli w sumie
Trend ostatnich odsłuchań:

Rozpocznij scrobblowanie i śledź historię swoich utworów

Użytkownicy Last.fm scrobblują muzykę, której słuchają w iTunes, Spotify, Radiu oraz w ponad 200 innych odtwarzaczach muzyki.

Utwórz profil w Last.fm

Shoutbox

Zostaw komentarz. Zaloguj się w Last.fm lub zarejestruj.