Odkryj nową muzykę

Last.fm jest serwisem do odkrywania muzyki, dzięki spersonalizowanym propozycjom przygotowanym dla ciebie, na podstawie muzyki, której słuchasz.

Uruchom swój profil Last.fm Zamknij okno

PodobaMiSię

Tagi

Tagi wszystkich

Więcej tagów

Biografia

Zespół PodobaMiSię powstał w 2007 roku w Siedlcach. Już po dwóch miesiącach działalności zakwalifikowali się do finałowego koncertu laureatów na festiwalu studenckim Fama w Świnoujściu. Wykonują muzykę autorską, z kręgu gatunków ska oraz reggae.

„W PodobaMiSie chodzi o wspólną zabawę, muzyka ma bawić i cieszyć. Nie jesteśmy profesjonalnymi muzykami, każdy z nas jest wycięty z innej bajki. Łączy nas jedna pasja i miłość do muzyki.”

Zespół tworzą:

Michaił Wyrzykowski (Wyrzyk) - gitara rytmiczna, wokal, teksty
Majkiel jest emigrantem z RPA. Przyjechał do Polski w latach ‘80. Jego ulubionym zajęciem jest strzyżenie łaciatych owiec na czas.

Marek Stańczuk - akordeon, melodica, chórki
Człowiek kasztan. Podróżnik czasu i przestrzeni. Producent gwoździ naftowych w Iraku. Grał w zespołach Spokojnie i Jest Fajnie. Najstarszy brat naszej kapelki przeprowadzający nas bezpiecznie przez najmroczniejsze czeluści Babilonu.

Albert Klejc - gitara basowa
Hodowca piżmaków w Ameryce Północnej, pasterz zabłąkanych motyli. Ma unikalną zdolność zamieniania się we Frodo kiedy tylko jego radość osiągnie odpowiedni poziom.

Łukasz Maciborski (Mościborek) - saxofon altowy, klawisze
Niepełnoletni babilończyk, człowiek-owca. Produkuje wełne i bażanty (ale tylko na jesieni). Aktualnie próbuje zakupić fajki i wino w sklepie monopolowym ‘’Żaneta’’ (z tego co nam wiadomo - bez skutku).

Piotrek Sidorowicz - perkusja

Wideo

Najpopularniejsze albumy

Trend słuchacza

3 382słuchaczy w sumie
85 807scrobbli w sumie
Trend ostatnich odsłuchań:

Rozpocznij scrobblowanie i śledź historię swoich utworów

Użytkownicy Last.fm scrobblują muzykę, której słuchają w iTunes, Spotify, Radiu oraz w ponad 200 innych odtwarzaczach muzyki.

Utwórz profil w Last.fm

Shoutbox

Zostaw komentarz. Zaloguj się w Last.fm lub zarejestruj.

Najczęściej słuchane przez