Odkryj nową muzykę

Last.fm jest serwisem do odkrywania muzyki, dzięki spersonalizowanym propozycjom przygotowanym dla ciebie, na podstawie muzyki, której słuchasz.

Uruchom swój profil Last.fm Zamknij okno

Passenger

Tagi

Tagi wszystkich

Więcej tagów

Biografia

To niezależny artysta, który urodził się i wychował w Australii. Mike Rosenberg, w 2000 roku przyleciał do Brighton, gdzie wraz z grupą Passenger wydał, później chwalony przez krytyków, debiutancki album. W 2007 roku członkowie tego zespołu zdecydowali się iść własnymi drogami. Rosenberg zatrzymał nazwę zespołu i jako trubadur grał i śpiewał na ulicy.

W październiku 2009 roku udał się do Australii, gdzie nadal tworzył. W Sydney spotkał sąsiada - Josha Pyke, z którym wydał album „Flight Of The Crow”. Krążek okazał się idealnym wstępem do australijskiej sceny muzycznej. Mike postanowił wrócić do Wielkiej Brytanii, aby tam promować płytę. Przed wyjazdem jednak nagrał nowy album. Następnie wyruszył w trasę koncertową po całej Anglii. Wtedy poznał Joolsa Hollanda a także Eda Sheerana, John Butler Trio, z którymi później podróżował i był jakoby współ-gwiazdą w wycieczce po Wielkiej Brytanii. To była niezwykła podróż dla Rosenberga, podróż, która zainspirowała niejedną z jego piosenek. Słuchając go, czy to na płycie czy na żywo, można spokojnie powiedzieć, że jest to ekscytujące doznanie.

Wideo

Najpopularniejsze albumy

Wydarzenia

Dodaj wydarzenie

Trend słuchacza

691 939słuchaczy w sumie
13 826 768scrobbli w sumie
#200 w rankingach z ostatniego tygodnia
Trend ostatnich odsłuchań:

Rozpocznij scrobblowanie i śledź historię swoich utworów

Użytkownicy Last.fm scrobblują muzykę, której słuchają w iTunes, Spotify, Radiu oraz w ponad 200 innych odtwarzaczach muzyki.

Utwórz profil w Last.fm

Shoutbox

Zostaw komentarz. Zaloguj się w Last.fm lub zarejestruj.

Słuchają teraz

Najczęściej słuchane przez