Odkryj nową muzykę

Last.fm jest serwisem do odkrywania muzyki, dzięki spersonalizowanym propozycjom przygotowanym dla ciebie, na podstawie muzyki, której słuchasz.

Uruchom swój profil Last.fm Zamknij okno

Oceanlab

Tagi

Tagi wszystkich

Więcej tagów

Biografia

Za całym tym transowym zamieszaniem stoi Justine Suissa oraz trzech facetów z Above & Beyond - fińsko-brytyjskie trio w składzie: Paavo Siljamäki, Jonathan Grant oraz Tony McGuinness. Ci dwaj pierwsi poznali się podczas studiów na londyńskim University Of Westminster. Swoją karierę muzyczną zaczęli od remiksów i założenia w 2000 roku własnej wytwórni Anjunabeats. Przez wspólnych znajomych poznali producenta Tony’ego McGuinnessa i tak narodził się projekt Above & Beyond. W 2006 roku pojawił się ich debiutancki album Tri-State, który na najbliższe lata uplasował ich w sciśłej czołówce producentów globalnej sceny trance. To dzięki niemu te trio dostało wiele nagród, pochwał i wyróżnień. Po udanym projekcie Tranquility Base, Above & Beyond postanowiło spróbować swych sił w vocal transie. Artyści nawiązali współpracę z Justine Suissą co zaowocowało bardzo udanym projektem OceanLab. Pierwszym singlem zapowiadający nadchodzący album był utwór „Sirens of the Sea”, który zrobił duże wrażenie na scenie i był grany w klubach przez czołowych DJ-i.

Wideo

Najpopularniejsze albumy

Trend słuchacza

251 955słuchaczy w sumie
4 393 713scrobbli w sumie
Trend ostatnich odsłuchań:

Rozpocznij scrobblowanie i śledź historię swoich utworów

Użytkownicy Last.fm scrobblują muzykę, której słuchają w iTunes, Spotify, Radiu oraz w ponad 200 innych odtwarzaczach muzyki.

Utwórz profil w Last.fm

Shoutbox

Zostaw komentarz. Zaloguj się w Last.fm lub zarejestruj.

Słuchają teraz

Najczęściej słuchane przez