Odkryj nową muzykę

Last.fm jest serwisem do odkrywania muzyki, dzięki spersonalizowanym propozycjom przygotowanym dla ciebie, na podstawie muzyki, której słuchasz.

Uruchom swój profil Last.fm Zamknij okno

Night Mistress

Tagi

Tagi wszystkich

Więcej tagów

Biografia

Zespół powstał w Skarżysku-Kamiennej w połowie 2003 roku z inicjatywy gitarzystów: Arka Cieśli i Radka Szymczaka.

Pełny pięcioosobowy skład NEMESIS, bo tak brzmiała pierwsza nazwa grupy, uformował się dopiero ponad pół roku później, a tworzyli go: Arek Cieśla (gitara), Radek Szymczak (gitara), Krzysiek Sokołowski (wokal), Artur Pochwała (bas) i Maciej Szraucner (bębny).

Początkowo zespół wykonywał covery Iron Maiden, Judas Priest, czy Kata. Z czasem jednak przyszła pora na własne kompozycje. Zaczęły się również zmiany personalne: R.Szymczak został zastąpiony przez Marka Herkę, który „zwerbował” kolejnego gitarzystę - Piotra Szymkiewicza. Następnie z zespołu odszedł M.Szraucner a nowym garmanem został Mateusz Łukowiec. Wkrótce grupę opuścił P.Szymkiewicz.

W lutym 2005 r. NEMESIS w składzie: Cieśla, Sokołowski, Herka, Pochwała, Łukowiec rozpoczęli rejestrację pierwszej demówki. Nagrania odbyły się w koneckim Digi-art Studio. Na „Dłoni z Podziemi” znalazły się 4 polskojęzyczne utwory: „W Sidłach”, „Upadek”, „Dłoń z Podziemi” oraz „Bestia Pospiechu”.
Płyta została ciepło przyjęta przez fanów heavy metalu, a formacja zyskała sobie grono słuchaczy.
Zważywszy na ten fakt, NEMESIS zaczęli pracować nad nowym materiałem. Grupa zmieniła jednak nazwę na NIGHT MISTRESS i większość kawałków była już pisana w języku angielskim.

Wideo

Najpopularniejsze albumy

Wydarzenia

Dodaj wydarzenie

Trend słuchacza

2 564słuchaczy w sumie
111 075scrobbli w sumie
Trend ostatnich odsłuchań:

Rozpocznij scrobblowanie i śledź historię swoich utworów

Użytkownicy Last.fm scrobblują muzykę, której słuchają w iTunes, Spotify, Radiu oraz w ponad 200 innych odtwarzaczach muzyki.

Utwórz profil w Last.fm

Shoutbox

Zostaw komentarz. Zaloguj się w Last.fm lub zarejestruj.

Najczęściej słuchane przez