Odkryj nową muzykę

Last.fm jest serwisem do odkrywania muzyki, dzięki spersonalizowanym propozycjom przygotowanym dla ciebie, na podstawie muzyki, której słuchasz.

Uruchom swój profil Last.fm Zamknij okno

Never

Tagi

Tagi wszystkich

Więcej tagów

Biografia

Zespół NeVeR zostaje utworzony w styczniu 1997 roku, a jego założycielem jest Sebastian „Seba” Synowiec. Prawdziwe początki zespołu datuje się jednak na połowę roku 1996. Sebastian gra w tym czasie z inną polską formacją (od 1993 - SEPSIS), ale niespodziewanie przychodzi czas, kiedy współpraca z SEPSIS nie układa się tak dobrze jak powinna. Z tego powodu Seba postanowia założyć własny zespół. Przez pół roku Sebastian udziela się w tym samym czasie w 2 zespołach - w SEPSIS oraz nowo utworzonym zespole, który nie posiadał jeszcze nazwy. Kiedy skład zespołu jest prawie kompletny (Seba - gitary; Leszek „Pepan” Szewczuwianiec - bębny; Roman „Romex” Leszczyński - gitara) - Sebastian opuszcza SEPSIS (Grudzień, 1996).

NeVeR photo 2007: Yarex, Hiro, Seba, Cloud Formacji dokucza wiele problemów w znalezieniu odpowiedniego basisty, ale pomimo tego powstają utwory na płytę. W międzyczasie członkowie decyzują się nazwać zespół: NeVeR. W 1998 muzycy NeVeR planują, że pierwszy oficjalny album powinien zostać zarejestrowany w lato 1999 roku. Wybrali SELANI Studio (Olsztyn, Polska). Prace nad debiutanckim albumem przebiegają pomyślnie aż do stycznia 1999, kiedy to ówczesny basista Piotr Wawrzyniak (ISCARIOTA) opuszcza szeregi NeVeR ze znanych tylko sobie powodów. Pojawia się znak zapytania nad zaplanowaną na sierpień 1999 sesją nagraniową. Ale zespół łatwo nie składa broni. Ktoś wpada na pomysł, żeby zorganizować akcję ogłoszeniową, która pomoże w jak najszybszym znalezieniu nowego basisty.

Wideo

Najpopularniejsze albumy

Trend słuchacza

4 690słuchaczy w sumie
50 445scrobbli w sumie
Trend ostatnich odsłuchań:

Rozpocznij scrobblowanie i śledź historię swoich utworów

Użytkownicy Last.fm scrobblują muzykę, której słuchają w iTunes, Spotify, Radiu oraz w ponad 200 innych odtwarzaczach muzyki.

Utwórz profil w Last.fm

Shoutbox

Zostaw komentarz. Zaloguj się w Last.fm lub zarejestruj.

Najczęściej słuchane przez