Odkryj nową muzykę

Last.fm jest serwisem do odkrywania muzyki, dzięki spersonalizowanym propozycjom przygotowanym dla ciebie, na podstawie muzyki, której słuchasz.

Uruchom swój profil Last.fm Zamknij okno

Mona

Tagi

Tagi wszystkich

Więcej tagów

Biografia

Istnieje kilku artystów, którzy występują pod nazwą Mona:
1. Mona - amerykański zespół rockowy z Nashville. Utworem „Listen to Your Love” szybko zdobyli popularność w Wielkiej Brytanii. Zostali nominowani w plebiscycie BBC Sound of 2011.
2. Mona - reprezentantka rapu z Trójmiasta przygodę z muzyką zaczęła w 1997. W 1999 r.nawiązała wiele kontaktów z trójmiejskimi raperami i producentami (3MPS), wystąpiła gościnnie w kilku produkcjach, zaczęła również grac koncerty. W 2001 powstało NKRO, z którego następnie wyłonił się Rymoplastkon i to na ich debiutanckiej płycie Mona dała się poznać szerszej publiczności dzięki numerowi „OBUDŹ MNIE”, do którego został nakręcony klip. W 2005 roku wydala długo oczekiwany nielegal pt. „Panowie czapki z głów”, następnie nawiązała współpracę z Sandrą, w wyniku której powstała wspólna EP „Kobieta zmienną jest…”

Wideo

Najpopularniejsze albumy

Trend słuchacza

84 015słuchaczy w sumie
1 119 569scrobbli w sumie
Trend ostatnich odsłuchań:

Rozpocznij scrobblowanie i śledź historię swoich utworów

Użytkownicy Last.fm scrobblują muzykę, której słuchają w iTunes, Spotify, Radiu oraz w ponad 200 innych odtwarzaczach muzyki.

Utwórz profil w Last.fm

Shoutbox

Zostaw komentarz. Zaloguj się w Last.fm lub zarejestruj.

Najczęściej słuchane przez