Odkryj nową muzykę

Last.fm jest serwisem do odkrywania muzyki, dzięki spersonalizowanym propozycjom przygotowanym dla ciebie, na podstawie muzyki, której słuchasz.

Uruchom swój profil Last.fm Zamknij okno

Mitchel Musso

Tagi

Tagi wszystkich

Więcej tagów

Biografia

Mitchel Tate Musso (ur. 9 lipca 1991 w Garland, Teksasie) – amerykański aktor i piosenkarz. Znany głównie z roli Olivera Okena w serialu Hannah Montana. Ma brata, Masona, który gra w zespole Metro Station razem z przyrodnim bratem Miley Cyrus, Trace’m (do czasu jego odejścia). Wystąpił gościnnie w teledysku do piosenki Seventeen Forever, gdzie zagrał chłopaka na gokarcie. Przyjaźni się z Miley Cyrus i Emily Osment, z którą nagrał piosenkę If I Didn’t Have You. Na swoim pierwszym poważnym koncercie w 2008 roku jako pierwszy kawałek zaśpiewał napisaną przez niego piosenkę My Best Friend, którą zadedykował Miley Cyrus. Jego debiutancki album nazwany po prostu Mitchel Musso wyszedł 2 czerwca 2009 r. Razem z Tiffany Thornton nagrał piosenkę Let It Go na potrzeby filmu „O, kurczę!”, gdzie zagrał Poole’a. Od 2010 roku grał króla Brady’ego w serialu Disney XD „Para Królów”. W tym samym roku wydał swój drugi album Brainstorm. W 2011 roku został gospodarzem show, w którym gwiazdy spotykają się ze swoimi największymi fanami poprzez robieniu im (fanom) żartów. W grudniu 2011 roku odszedł z serialu „Para Królów” na rzecz doreślejszych projektów. Aktualnie pracuje nad swoim trzecim albumem.

Dyskografia:
- (2010) Brainstorm
- (2009) Mitchel Musso

Single:
- (2009) The In Crowd
- (2009) Hey
- (2009) Shout It

Filmografia:
- (2011) PrankStars jako gospodarz
- (2010) Para Królów jako król Brady
- (2009) O, kurczę! jako Pool
- (2009) Hannah Montana: Film jako Oliver Oken
- (2007-aktualnie) Fineasz i Ferb jako Jeremiasz Johnson
- (2006-2010) Hannah Montana jako Oliver Oken

Wideo

Najpopularniejsze albumy

Trend słuchacza

123 057słuchaczy w sumie
1 043 854scrobble w sumie
Trend ostatnich odsłuchań:

Rozpocznij scrobblowanie i śledź historię swoich utworów

Użytkownicy Last.fm scrobblują muzykę, której słuchają w iTunes, Spotify, Radiu oraz w ponad 200 innych odtwarzaczach muzyki.

Utwórz profil w Last.fm

Shoutbox

Zostaw komentarz. Zaloguj się w Last.fm lub zarejestruj.

Najczęściej słuchane przez