Odkryj nową muzykę

Last.fm jest serwisem do odkrywania muzyki, dzięki spersonalizowanym propozycjom przygotowanym dla ciebie, na podstawie muzyki, której słuchasz.

Uruchom swój profil Last.fm Zamknij okno

Matush

Tagi

Tagi wszystkich

Więcej tagów

Biografia

Jego niezwykła osobowość, zmysł doboru muzyki, jak również niezwykle płynna technika miksowania sprawiły, że zyskał uznanie na polskiej scenie klubowej. Dzięki sukcesom własnych produkcji został doceniony również jako producent i remixer zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami.
Jego przygoda z muzyką zaczęła się w 1990 roku, najpierw zafascynowany pracą w radiu chciał prowadzić program z nowościami muzyki tanecznej. Szybko zdał sobie jednak sprawe, że to co go pociąga najbardziej to interakcja z poblicznością, tworzenie atmosfery grając na żywo dla ludzi widząc oraz kontrolując atmosfere jaką chce stworzyć za pomocą własnego doboru muzyk. Fascynacja techniką mixowania i zamiłowanie do funky oraz hop-hop lat 80’ych pozwoliło mu zdobyć mistrzostwo Polski w scratch’u, co dało mu możliwość
występu na mistrzostwach świata TECHNICS MIXING CHAMPIONCHIPS 96’w Rimini we Włoszech.
Jednocześnie Matush coraz mocniej działał w w roli prekursora rytmów club & house music w Polsce. Promując
dźwięki podziemia londyńskich oraz holenderskich wytwórni Matush odwiedził większość wtedy działającyoraz wystapił na wielu masowych imprezach promujących kulturę klubową. Szybko stał się rezydentem kultowych już dzisiaj warszawskich klubów takich jak: Trend, Imperium Rytmu, H2O, Klatka. Niepowtarzalny styl, otwartość oraz wieloletnie doświadczenie pozwoliło mu na swobodne poruszanie się w obszarze różnorodnych brzmień, poczynając od gatunku takiego jak funky poprzez energetyczne, pulsujące brzmienie house aż po progressive trance.

Najpopularniejsze albumy

Trend słuchacza

1 456słuchaczy w sumie
5 836scrobbli w sumie
Trend ostatnich odsłuchań:

Rozpocznij scrobblowanie i śledź historię swoich utworów

Użytkownicy Last.fm scrobblują muzykę, której słuchają w iTunes, Spotify, Radiu oraz w ponad 200 innych odtwarzaczach muzyki.

Utwórz profil w Last.fm

Najczęściej słuchane przez