Odkryj nową muzykę

Last.fm jest serwisem do odkrywania muzyki, dzięki spersonalizowanym propozycjom przygotowanym dla ciebie, na podstawie muzyki, której słuchasz.

Uruchom swój profil Last.fm Zamknij okno

Materia

Tagi

Tagi wszystkich

Więcej tagów

Biografia

Istnieje kilku autorów pod hasłem Materia
1) Materia - metal, math metal, djent metal, Poland
2) Materia - trance, psychedelic trance, Austria

1) Materia - metal, math metal, djent metal, Poland
- Zespół istnieje od 13 listopada 2007 roku. W skład zespołu wchodzili Tede - gitara i wokal, Michu - bas i wokal, Adi - druga gitara i Marcia - gary. W 2009 nagrana została płyta demo pt. Vandals. W 2010 roku do kapeli dołącza wieloletni przyjaciel Adi łapiąc się za drugą gitarę. Aktualnie Kapela nagrywa swoje drugie demo. W ciągu jedynie trzyletniej pracy formacja zdołała odnotować na swoim koncie poważne osiągnięcia i istotne koncerty. Do najważniejszych i najbardziej spektakularnych wydarzeń zalicza się występ na warszawskim lotnisku Bemowo na festiwalu Sonisphere 2010 obok takich sław jak Metallica, Slayer, Megadeth czy Anthrax. Zespół wziął udział w konkursie agencji Go Ahead i został laureatem za co w nagrodę kapela grała na scenie Red Bull na XXX Jubileuszowym Fetiwalu w Jarocinie w 2010 roku . Zespół został też dostrzeżony na Eliminacjach do Woodstocku 2009 i w półfinałach w Gdyni dostał nagrodę specjalną w postaci sesji nagraniowej w Izabelin Studio. Zespół Materia szczyci się również pierwszym miejscem na Międzynarodowym Festiwalu Rock Nocą w 2010 roku. Do osiągnięć kapeli można dołączyć jeszcze wiele pierwszych miejsc na festiwalach i konkursach między innymi w Warszawie, Wrocławiu, Hajnówce. W sierpniu 2011, po wygraniu eliminacji Fabryki Zespołów, zespół dał zajebisty koncert na Dużej Scenie XVII Przystanku Woodstock. Gramy bo mocno wierzymy, że to zajebista sprawa.

Wideo

Najpopularniejsze albumy

Wydarzenia

Dodaj wydarzenie

Trend słuchacza

10 530słuchaczy w sumie
235 881scrobbli w sumie
Trend ostatnich odsłuchań:

Rozpocznij scrobblowanie i śledź historię swoich utworów

Użytkownicy Last.fm scrobblują muzykę, której słuchają w iTunes, Spotify, Radiu oraz w ponad 200 innych odtwarzaczach muzyki.

Utwórz profil w Last.fm

Shoutbox

Zostaw komentarz. Zaloguj się w Last.fm lub zarejestruj.

Najczęściej słuchane przez