Odkryj nową muzykę

Last.fm jest serwisem do odkrywania muzyki, dzięki spersonalizowanym propozycjom przygotowanym dla ciebie, na podstawie muzyki, której słuchasz.

Uruchom swój profil Last.fm Zamknij okno

Mass Insanity

Zdjęcia

massinsanity

Tagi

Tagi wszystkich

Więcej tagów

Biografia

Formacja MASS INSANITY
http://massinsanity.metal.pl/
http://www.myspace.com/massinsanity
http://www.facebook.com/massinsanity
powstała na przełomie września i października 2003, lecz jej początków można doszukiwać się już cztery lata wcześniej. Wtedy to rozpadł się death metalowy FEDON, w którym udzielali się Viehu (gitara), Hary (bas) i Erni (gitara). Od tego czasu poszukiwali miejsca nadającego się na próby i ludzi mogących objąć brakujące stanowiska kapeli. Rozwiązaniem tych problemów okazał się rozpad hard – core’owego CLOSED EYE VISIONS. Mały (wokal) i Michał (gary) okazali się odpowiednimi osobami na wolne wakaty po muzykach Fedon i posiadali „próbownie”. Ogniwem łączącym te dwa obozy okazał się Lisu, growl’ujacy niegdyś w gotycko – metalowym IN MULIERIBUS. W lutym 2004 zespól wszedł do studia w celu rejestracji dema. Nagrania i miksy trwały około 30 godzin i miały miejsce w charzykowskim HAPIS SOUND STUDIO. Efektem tej sesji są cztery utwory o deathowo – trashowym zabarwieniu, spiętych tytułem „In Deadly Silence” i będących zapisem półrocznej współpracy. Krótko przed nagraniem ze współpracy zrezygnował Erni ( git.) poszukiwania następcy trwały kilka miesięcy ostatecznie brakujące stanowisko objął Bingo grający w nu metalowej LOBOTOMI. W tym składzie zespól zagrał 2 koncerty. Krótko po tym doszło do zmiany na stanowisku perkusisty. Miejsce Michała zajął Hektor ex STA VIATOR także Bingo postanowił odejść. W takim składzie zespól działał do grudnia 2004 kiedy to do kapeli trafił Rafał (git.) grający niegdyś w STR8, miesiąc później ze składu został wykluczony Lisu.

Trend słuchacza

343słuchaczy w sumie
2 905scrobbli w sumie
Trend ostatnich odsłuchań:

Rozpocznij scrobblowanie i śledź historię swoich utworów

Użytkownicy Last.fm scrobblują muzykę, której słuchają w iTunes, Spotify, Radiu oraz w ponad 200 innych odtwarzaczach muzyki.

Utwórz profil w Last.fm

Shoutbox

Zostaw komentarz. Zaloguj się w Last.fm lub zarejestruj.