Odkryj nową muzykę

Last.fm jest serwisem do odkrywania muzyki, dzięki spersonalizowanym propozycjom przygotowanym dla ciebie, na podstawie muzyki, której słuchasz.

Uruchom swój profil Last.fm Zamknij okno

Martina Stoessel

Tagi

Tagi wszystkich

Więcej tagów

Biografia

Martina Stoessel (ur. 21 marca 1997) jest argentyńska aktorka nastolatek, tancerka, piosenkarka i modelka, która zyskała popularność na jej debiutancki roli Violetty Castillo na Disney Channel oryginalnej serii Violetta .

Martina Stoessel urodził się w Buenos Aires, córka producenta i reżysera Alejandro Stoessel i Mariana Muzlera, ma brata, który jest o rok starszy nazwie Francisco.Stwierdziła, że ona urodziła się 21 marca 1997 r. , ale Data urodzenia jest sporny. Zaczęła jej kształcenia artystycznego w młodym wieku studiuje śpiew, fortepian, komedii muzycznej, teatru muzycznego i tańca.

W 2007 roku zagrała w pierwszym sezonie telenoweli argentyńskiej młodzieży Patito Feo w roli Martina,, jeden z asystentów Fito Bernardi, , a także zagrała Anna jako dziecko, przyjacielem Leandro spotkali się w las, w retrospekcjach , w tej samej serii.

W 2011 wzięła udział w hiszpańskiej wersji piosenki Shannon Saunders ‘”Glow”, zwany ” Tu Resplandor „, zawarte w albumie nagrywania Disney Princess:. bajki Songs Ona też śpiewa tę wersję do finałowego na Disney Channel w Ameryce Łacińskiej, Celebratón , w dniu 31 grudnia 2011 roku. Utwór został później zawarty w kompilacji związanych z show i opublikowane w marcu następnego roku.

W 2010 Stoessel uzyskać tytułową rolę w serialu Violetta , koprodukcja Disney Channel Ameryki Łacińskiej , Europy , Bliskiego Wschodu i Afryki , gdzie odgrywa charakter Violetta Castillo . Stoessel śpiewa prekursora Pieśń serii opublikowane w dniu 5 kwietnia 2012 roku i zatytułowanej En mi mundo, Włoska wersja „Nel mio mondo”, a angielska wersja „W moim świecie”.

Wideo

Najpopularniejsze albumy

Wydarzenia

Dodaj wydarzenie

Trend słuchacza

6 969słuchaczy w sumie
98 778scrobbli w sumie
Trend ostatnich odsłuchań:

Rozpocznij scrobblowanie i śledź historię swoich utworów

Użytkownicy Last.fm scrobblują muzykę, której słuchają w iTunes, Spotify, Radiu oraz w ponad 200 innych odtwarzaczach muzyki.

Utwórz profil w Last.fm

Shoutbox

Zostaw komentarz. Zaloguj się w Last.fm lub zarejestruj.

Najczęściej słuchane przez