Odkryj nową muzykę

Last.fm jest serwisem do odkrywania muzyki, dzięki spersonalizowanym propozycjom przygotowanym dla ciebie, na podstawie muzyki, której słuchasz.

Uruchom swój profil Last.fm Zamknij okno

Manchester

Tagi

Tagi wszystkich

Więcej tagów

Biografia

Manchester
http://www.manchester.art.pl/
http://zespolmanchester.blox.pl/html
Zespół „trendy 2008”
Grupa powstała 18 marca 2006 roku w Toruniu. Ma na koncie udział w najbardziej znanych polskich festiwalach rockowych, m.in. w Węgorzewie i Jarocinie. Za jedno z ich największych dokonań należy uznać udział w finale programu „MTV Rockuje” oraz występ na żywo w studiu im.Agnieszki Osieckiej z okazji 50. urodzin Grzegorza Ciechowskiego, podczas którego wykonali własne aranżacje utworów Republiki.

Muzyka, jaką gra zespół Manchester, to brit-pop z elementami punk-rocka. Teksty ich utworów opowiadają w większości o typowych problemach damsko-męskich, zdecydowanie trzymając stronę płci brzydkiej. Debiutancki singiel ,,Dziewczyna gangstera” jasno przekazuje motto zespołu: ,,Kobiety są złe”.

Na festiwalu Top Trendy 2008 Manchester zdeklasował konkurencję. W dniu Trendy zdobyli główna nagrodę - nagrodę publiczności oraz nagrodę internautów.
skład:

Maciek Tacher - wokal, klawisze;
Sławek Załeński - gitara;
Darek Załeński - gitara;
Radek Kaźmierkiewicz - gitara basowa;
Karol Ułanowski - perkusja.

Wideo

Najpopularniejsze albumy

Trend słuchacza

29 844słuchaczy w sumie
767 734scrobble w sumie
Trend ostatnich odsłuchań:

Rozpocznij scrobblowanie i śledź historię swoich utworów

Użytkownicy Last.fm scrobblują muzykę, której słuchają w iTunes, Spotify, Radiu oraz w ponad 200 innych odtwarzaczach muzyki.

Utwórz profil w Last.fm

Shoutbox

Zostaw komentarz. Zaloguj się w Last.fm lub zarejestruj.

Słuchają teraz

Najczęściej słuchane przez