Odkryj nową muzykę

Last.fm jest serwisem do odkrywania muzyki, dzięki spersonalizowanym propozycjom przygotowanym dla ciebie, na podstawie muzyki, której słuchasz.

Uruchom swój profil Last.fm Zamknij okno

Malina Kowalewski Band

Zdjęcia

mm

Słuchaj, kup lub poleć

Kup

Tagi

Biografia

Zespół Malina Kowalewski Band powstał na potrzeby programu telewizyjnego „Śpiewające Fortepiany”. W jego skład wchodzą znani polscy muzycy i instrumentaliści. Na co dzień zespół towarzyszy Irenie Santor. Liderem grupy jest Wojciech Kowalewski, ceniony muzyk, wszechstronny perkusista. Kowalewski współpracował m.in. z Orkiestrą Polskiego Radia i Telewizji, Big Bandem PRiTV, brał udział w festiwalach piosenki w Opolu, Sopocie, Wrocławiu, festiwalach Jazz Jamborees; nagrywał ze Zbigniewem Preisnerem, A. P. Kaczmarkiem, Ryszardem Rynkowskim, Anną Marią Jopek, Krzesimirem Dębskim, Wojciechem Karolakiem i wieloma innymi kompozytorami. Jako muzyk sesyjny pracował przy powstaniu prawie 300 płyt z różnymi solistami, muzyki filmowej i teatralnej. Wielokrotnie koncertował także poza granicami naszego kraju.

Podstawowy skład zespołu to osiem osób, ale w zależności od charakteru imprezy i koncertu zespół gra w najróżniejszych kombinacjach i składach. The Warsaw Voice określił Malina Kowalewski Band mianem ‘musical chameleons’, co świetnie oddaje możliwości zespołu.

Trend słuchacza

1słuchacz w sumie
15scrobbli w sumie
Trend ostatnich odsłuchań:

Rozpocznij scrobblowanie i śledź historię swoich utworów

Użytkownicy Last.fm scrobblują muzykę, której słuchają w iTunes, Spotify, Radiu oraz w ponad 200 innych odtwarzaczach muzyki.

Utwórz profil w Last.fm