Odkryj nową muzykę

Last.fm jest serwisem do odkrywania muzyki, dzięki spersonalizowanym propozycjom przygotowanym dla ciebie, na podstawie muzyki, której słuchasz.

Uruchom swój profil Last.fm Zamknij okno

Madvision

Zdjęcia

3
  • 5 529
    scrobbli
  • 316
    słuchaczy

Tagi

Tagi wszystkich

Więcej tagów

Biografia

Ponad 10 letnia historia projektu Madvision to efekt ścierania się wizji i spojrzeń na świat różnych ludzi w poszczególnych okresach twórczości zespołu. Każda część historii miała wpływ na obecny kształt projektu, który żyje pomimo stale zmieniających się sytuacji i poglądów ludzi z nim związanych. Od początku istnienia zespołu do chwili obecnej stały trzon projektu niezmiennie, przez wiele lat w prosty sposób przekazuje swoją wizję… zwariowaną, lecz prawdziwą. Nasz przekaz stanowi wspólną wizję ludzi, dla których ciężki riff jest kopalnią energii, zaś przekaz stanowi w 100% brutalną prawdę życiową. Historia rozpoczyna się w roku 1996, kiedy powstaje formacja Parasite Brain, stworzona przez Macieja „Kłębka” Kłębukowskiego oraz Tomasza „Gradzia” Gradzińskiego. Muzyka zespołu to surowy hc-punk wychodzący prosto z podziemia. Buntowniczy, antysystemowy i bezpośredni przekaz uderzał prosto w wyznaczony cel. Podczas próby w MDK w Lublinie został zarejestrowany pamiątkowy materiał dokumentujący ten okres. Upływający czas zweryfikował i narzucił zmiany zarówno w składzie jak i stylu muzyki. W okresie 1999-2003 punk-rock ewaluował w stronę ciężkiego, hard-coreowego grania. Pod zmienioną nazwą - Vision – zespół nagrywa w 2002 r. pamiątkowe demo w studiu w MDK w Milejowie W tym okresie, dzięki regularnym próbom i wyklarowaniu się składu, przychodzą pierwsze sukcesy oraz koncerty na dużej scenie. Zespół zajmuje pierwsze miejsce w przeglądzie lubelskich kapel ABC 2000, wygrywa również przegląd rockowych zespołów Juwenalia 2001, w ramach nagrody grając na dużej scenie przed zespołem Kult. Od tego momentu Vision gra wiele koncertów, m.

Najpopularniejsze albumy

Trend słuchacza

316słuchaczy w sumie
5 529scrobbli w sumie
Trend ostatnich odsłuchań:

Rozpocznij scrobblowanie i śledź historię swoich utworów

Użytkownicy Last.fm scrobblują muzykę, której słuchają w iTunes, Spotify, Radiu oraz w ponad 200 innych odtwarzaczach muzyki.

Utwórz profil w Last.fm

Shoutbox

Zostaw komentarz. Zaloguj się w Last.fm lub zarejestruj.

Najczęściej słuchane przez