Odkryj nową muzykę

Last.fm jest serwisem do odkrywania muzyki, dzięki spersonalizowanym propozycjom przygotowanym dla ciebie, na podstawie muzyki, której słuchasz.

Uruchom swój profil Last.fm Zamknij okno

Madvision

Zdjęcia

3

Tagi

Tagi wszystkich

Więcej tagów

Biografia

Ponad 10 letnia historia projektu Madvision to efekt ścierania się wizji i spojrzeń na świat różnych ludzi w poszczególnych okresach twórczości zespołu. Każda część historii miała wpływ na obecny kształt projektu, który żyje pomimo stale zmieniających się sytuacji i poglądów ludzi z nim związanych. Od początku istnienia zespołu do chwili obecnej stały trzon projektu niezmiennie, przez wiele lat w prosty sposób przekazuje swoją wizję… zwariowaną, lecz prawdziwą. Nasz przekaz stanowi wspólną wizję ludzi, dla których ciężki riff jest kopalnią energii, zaś przekaz stanowi w 100% brutalną prawdę życiową. Historia rozpoczyna się w roku 1996, kiedy powstaje formacja Parasite Brain, stworzona przez Macieja „Kłębka” Kłębukowskiego oraz Tomasza „Gradzia” Gradzińskiego. Muzyka zespołu to surowy hc-punk wychodzący prosto z podziemia. Buntowniczy, antysystemowy i bezpośredni przekaz uderzał prosto w wyznaczony cel. Podczas próby w MDK w Lublinie został zarejestrowany pamiątkowy materiał dokumentujący ten okres. Upływający czas zweryfikował i narzucił zmiany zarówno w składzie jak i stylu muzyki. W okresie 1999-2003 punk-rock ewaluował w stronę ciężkiego, hard-coreowego grania. Pod zmienioną nazwą - Vision – zespół nagrywa w 2002 r. pamiątkowe demo w studiu w MDK w Milejowie W tym okresie, dzięki regularnym próbom i wyklarowaniu się składu, przychodzą pierwsze sukcesy oraz koncerty na dużej scenie. Zespół zajmuje pierwsze miejsce w przeglądzie lubelskich kapel ABC 2000, wygrywa również przegląd rockowych zespołów Juwenalia 2001, w ramach nagrody grając na dużej scenie przed zespołem Kult. Od tego momentu Vision gra wiele koncertów, m.

Wideo

Najpopularniejsze albumy

Trend słuchacza

Wystąpił problem przy pobieraniu rankingów. Spróbuj ponownie za kilka minut.

Rozpocznij scrobblowanie i śledź historię swoich utworów

Użytkownicy Last.fm scrobblują muzykę, której słuchają w iTunes, Spotify, Radiu oraz w ponad 200 innych odtwarzaczach muzyki.

Utwórz profil w Last.fm

Shoutbox

Zostaw komentarz. Zaloguj się w Last.fm lub zarejestruj.

Najczęściej słuchane przez