Odkryj nową muzykę

Last.fm jest serwisem do odkrywania muzyki, dzięki spersonalizowanym propozycjom przygotowanym dla ciebie, na podstawie muzyki, której słuchasz.

Uruchom swój profil Last.fm Zamknij okno

Mac DeMarco

Tagi

Tagi wszystkich

Więcej tagów

Biografia

Mac De Marco to dwudziestoczteroletni artysta z Edmonton, koło Vancouver. Rozpoczął karierę wiosną 2012 roku rozpowszechniając w internecie kawałek Rock and Roll Night Club 12″. Do promowania swojej muzyki posłużył się intrygującymi klipami video i serią szokujących fotografii. Ciekawość dziennikarzy podsycił występami topless na żywo. Sześć miesięcy później ukazał się jego premierowy krążek Mac DeMarco 2 pod szyldem Captured Tracks. Krytycy muzyczni doszukali się na nim wpływów Bowiego, Boli, Becka i Malkmusa. DeMarco jest wokalistą, autorem tekstów i producentem. Gatunkowo, kanadyjski muzyk komponuje niepodważalnie retrospektywne dźwięki, inspirowane nierzadko muzyką lat 80tych. W trasie towarzyszą mu Pierce McGary (gitara basowa), Joe McMurray (perkusja) i Peter Sugar. Ten młody artysta nie miał jeszcze okazji koncertować w Polsce.

Wideo

Najpopularniejsze albumy

Wydarzenia

Dodaj wydarzenie

Trend słuchacza

275 923słuchaczy w sumie
14 241 388scrobbli w sumie
#203 w rankingach z ostatniego tygodnia
Trend ostatnich odsłuchań:

Rozpocznij scrobblowanie i śledź historię swoich utworów

Użytkownicy Last.fm scrobblują muzykę, której słuchają w iTunes, Spotify, Radiu oraz w ponad 200 innych odtwarzaczach muzyki.

Utwórz profil w Last.fm

Shoutbox

Zostaw komentarz. Zaloguj się w Last.fm lub zarejestruj.

Słuchają teraz

Najczęściej słuchane przez