Odkryj nową muzykę

Last.fm jest serwisem do odkrywania muzyki, dzięki spersonalizowanym propozycjom przygotowanym dla ciebie, na podstawie muzyki, której słuchasz.

Uruchom swój profil Last.fm Zamknij okno

Małe Instrumenty

Tagi

Tagi wszystkich

Więcej tagów

Biografia

Bio
Małe Instrumenty zostały założone przez Pawła Romańczuka w 2006 roku i występują w składzie - Paweł Romańczuk, Marcin Ożóg, Tomasz Orszulak, Jędrzej Kuziela, Maciej Bączyk. Zespół w pełnym składzie zadebiutował na Festiwalu Filmowym Era Nowe Horyzonty 2007. W 2008 roku za spektakl „Elektrownia Dźwięku” zespół otrzymał Grand Prix nurtu Off 29 Przeglądu Piosenki aktorskiej.

Małe Instrumenty nagrywają muzykę do filmów, audycji radiowych, audiobooków. Zespół współpracował z Pierre’m Bastien’em, Jerzym Armatą, Polskim Wydawnictwem Audiowizualnym, Teatrem Tańca Arka, Galerią Entropia, Galerią CSW Warszawa, Festiwalem Audio Art, Teatrem Capitol i brał udział w wielu projektach muzycznych.
Małe Instrumenty to grupa artystyczna koncentrująca się na poszukiwaniach dźwiękowych w sferze małych instrumentów. Instrumentarium określające zakres tych brzmieniowych eksperymentów to wciąż poszerzająca się grupa profesjonalnych instrumentów niewielkich rozmiarów, dźwiękowych zabawek, kuriozalnych wynalazków muzycznych i całej masy drobiazgowych przedmiotów wydających dźwięki. W ten sposób konstruowana muzyka eksponuje niepowtarzalny charakter barw, czasem piękny i kunsztowny, czasem zaskakujący i odkrywczy, a czasem ujawnia ułomności brzmienia i cieszy ograniczeniami. To oznacza,
Wydawnictwa
- „Antonisz” - CD/LP , Antena Krzyku 2009

Wideo

Najpopularniejsze albumy

Wydarzenia

Dodaj wydarzenie

Trend słuchacza

1 376słuchaczy w sumie
37 319scrobbli w sumie
Trend ostatnich odsłuchań:

Rozpocznij scrobblowanie i śledź historię swoich utworów

Użytkownicy Last.fm scrobblują muzykę, której słuchają w iTunes, Spotify, Radiu oraz w ponad 200 innych odtwarzaczach muzyki.

Utwórz profil w Last.fm

Shoutbox

Zostaw komentarz. Zaloguj się w Last.fm lub zarejestruj.

Najczęściej słuchane przez