Odkryj nową muzykę

Last.fm jest serwisem do odkrywania muzyki, dzięki spersonalizowanym propozycjom przygotowanym dla ciebie, na podstawie muzyki, której słuchasz.

Uruchom swój profil Last.fm Zamknij okno

M.o.s.s.a.D

Tagi

Tagi wszystkich

Więcej tagów

Biografia

Poznań, Polska (2008 – obecny)

Zespół M.o.s.s.a.D (Masters of speed strength and Disorder) powstał w 2008 roku w mieście Poznań. W tym samym roku wydał swoje pierwsze demo - „Killer”, na którym znalazły się piosenki: „Killer”, „Falling Down” i „She”. W 2010 roku zespół wydał na własny koszt debiutancki album - „Gods of War”, na którym znalazło się 7 autorskich utworów. Zespół zagrał do 2013 roku prawie 50 koncertów w różnych miastach Polski: Poznań, Warszawa, Wrocław, Koszalin, Swarzędz (Wlkp), Tuchola, Chojnice, Wągrowiec (Wlkp), Oborniki (Wlkp), Olsztyn, Łódź, Świdnica… itd.

W 2009 roku zespół zakwalifikował się do finału przeglądu zespołów studenckich, który to finał odbył się na scenie w poznańskim Zamku.

W 2010 roku zespół zagrał jako gwiazda wieczoru na XVIII finale WOŚP w Swarzędzu (woj. wielkopolskie).

W 2011 roku zespół zakwalifikował się na finał przeglądu „Rytmy Młodych” w ramach festiwalu w Jarocinie.

W lutym (17 lutego) 2013 zespół wystąpił w eliminacjach do festiwalu Emergenza i dostał się do poznańskiego półfinału festiwalu. 23 Lipca 2013 roku miała miejsce oficjalna premiera najnowszej piosenki zespołu, pt. „Król”. Utwór jest inspirowany książką autorki Elżbiety Cherezińskiej, pt. „Korona śniegu i krwi”.

Oficjalna strona:
youtube: http://www.youtube.com/mosadofficial
facebook: https://www.facebook.com/pages/MossaD-Masters-of-speed-strength-and-Disorder/179106888791919?ref=ts&fref=ts
myspace: http://www.myspace.com/mossadpl


Album promo: http://www.4shared.com/audio/clGomzqo/promomosad.html.
LIVE CARNAGE(pass:mossad): http://www.4shared.com/rar/SH2gzQmG/mossad_live_2010_password__mos.html

Najpopularniejsze albumy

Trend słuchacza

373słuchaczy w sumie
5 138scrobbli w sumie
Trend ostatnich odsłuchań:

Rozpocznij scrobblowanie i śledź historię swoich utworów

Użytkownicy Last.fm scrobblują muzykę, której słuchają w iTunes, Spotify, Radiu oraz w ponad 200 innych odtwarzaczach muzyki.

Utwórz profil w Last.fm

Shoutbox

Zostaw komentarz. Zaloguj się w Last.fm lub zarejestruj.
 • officialMOSSAD

  Hej bierzemy udział w konkursie, w którym możemy wygrać wspólny koncert z LUXTORPEDĄ dlateo prosimy Was o głosy, pod tym linkiem szczegóły: http://poznan.naszemiasto.pl/plebiscyt/karta/542,mossad,13988,id,t,kid.html

  30 VIII 2013 Odpowiedz
 • officialMOSSAD

  Studio report: http://www.youtube.com/watch?v=3Lcl4QndlrM

  4 VII 2013 Odpowiedz
 • officialMOSSAD

  Hey people please like our facebook page!!! The 300 person will get our album in digipack with autographs! / polubice nasz profil na facebooku 300-setna osoba otrzyma od nas płytkę w digipacku z autografami od zespołu! https://www.facebook.com/pages/MossaD-Masters-of-speed-strength-and-Disorder/179106888791919?ref=ts&fref=ts

  11 III 2013 Odpowiedz
 • officialMOSSAD

  Jeżeli chcecie nam pomóc w zrealizowaniu teledysku i nagraniu muzyki do niego to wystarczy tylko 1 zł!!! http://polakpotrafi.pl/projekt/muzyka-i-teledysk-zespolu-mossad/

  8 III 2013 Odpowiedz
 • officialMOSSAD

  Visit our youtube channel: http://www.youtube.com/mosadofficial

  12 X 2012 Odpowiedz
 • DaveBFC

  You should do deeper vocals more! Instrumentals are awesome though

  5 III 2012 Odpowiedz
 • officialMOSSAD

  Głosuj na M.o.s.s.a.D aby wystąpił na Metalfest 2012 / Vote for M.o.s.s.a.D to play on Metalfest 2012: http://www.pl.metalfest.eu/votes.php?action=voting&band_id=248

  16 I 2012 Odpowiedz
 • MastoKornL

  Zapomniałem dodać: mimo wszystko mam pozytywne odczucia.

  23 X 2011 Odpowiedz
 • MastoKornL

  Po przesłuchaniu kilku kawałków, mogę powiedzieć, że Dream jest w porządku, dość przyjemnie się słucha. Falling Down wypada trochę gorzej, ale znośnie. Reszta utworów to, według mnie, rzemieślnicze piłowanie; rzemieślnicze - czyli grać potraficie, ale jednak piłowanie - bez polotu.

  23 X 2011 Odpowiedz
 • officialMOSSAD

  M.o.s.s.a.D Ace of spades (Motorhead cover) http://www.youtube.com/watch?v=mAUNbYQXYfg

  9 X 2011 Odpowiedz
 • slashudson

  Nie mój klimat więc ciężko mi ocenić. Po przesłuchaniu paru kawałków na myśl nasuwa mi się tylko "nic nadzwyczajnego". Ale powtarzam, nie mój klimat - dla mnie trash jest za mocny, nie znajduje przyjemności w jego słuchaniu, chyba że wczesna metallica. Mimo wszystko chłopaki powodzonka i pozdrawiam.

  18 IX 2011 Odpowiedz
 • MasterOfChochol

  W sumie wszystko dobrze gra, utwór falling down ma świetny riff przewodni, a dream jest nagrany w bardzo starym (w dobrym tego słowa znaczeniu) stylu. Jednak rzeczywiście czegoś brakuje, ale słucha się tego przyjemnie, życzę powodzenia ;)

  30 VIII 2011 Odpowiedz
 • bisurman

  Więc… Wyrażę się w ten sposób: brakuje pier******cia, czegoś takiego bo by spowodowało wytrzeszcz oczu i ślinę z pyska z zachwytu. Nie jest źle, siedzę i szamoczę głową we wszystkie strony ;) Perkusja mogła by grać „agresywniej” (jak to już wiele osób napisało). Wokal – troszkę bardziej drapieżny i będzie wszystko dobrze. Muzyka podoba mi się i będę śledzić Wasze losy. POWODZENIA ŻYCZĘ! :)

  29 VIII 2011 Odpowiedz
 • exkonkubent

  Za robotę się weźcie, a nie spamować całymi dniami. Szkoda czasu na zespół, który zamiast grać, to uprzykrza życie innym w necie;/

  28 VIII 2011 Odpowiedz
 • plcnlc

  fajnie gracie, dobrze technicznie i z pomysłem, chociaż jak dla mnie zbyt współcześnie (chociaż to kwestia gustu) i zbyt duże odejście stylistyczne od heavy metalu by tak to klasyfikować (co nie jest zarzutem tylko sugestią byście klasyfikowali to inaczej).

  28 VIII 2011 Odpowiedz
 • wyznawca

  Hmmm, brakuje mi tu nieco tempa, tak, pod tym względem "Dream" to mój ulubiony kawałek. "She" i "Flames" też są niezłe, no i gitary w "Falling Down" tez mi się podobają.

  27 VIII 2011 Odpowiedz
 • agonyr

  Calkiem spoko zespol ! Zycze powodzenia :)

  27 VIII 2011 Odpowiedz
 • Isilven4

  Ja się tu chłopaki rozpisywać nie chcę, ale skoro pragniecie opinii, to powiedzieć mogę tyle, że brakuje Wam trochę powera. Powinniście dodać do swojego grania nieco więcej "napie*dalania na pełnej ku*wie", zarówno jeśli chodzi o linię melodyczną, wokal (wzmocnić!) i perkusję - bo czasem jest trochę mdło. Więcej urozmaicenia, tak o 1/3 więcej dynamizmu i będzie miodzio. :D ( "Dream" - zdecydowanie najlepszy kąsek, znakomicie się słucha, perkusja bardzo dobra, "Killer" również niczego sobie, "She" ma niezły motyw przewodni.) Pozdrawiam i powodzenia życzę!

  27 VIII 2011 Odpowiedz
 • Eyeless_Watcher

  fucking spammers

  27 VIII 2011 Odpowiedz
 • Venefica23

  Muzyka w porządku, choć przyznam, że jak dla mnie trochę za bardzo chaotyczna. Rozwijajcie się dalej, powodzenia. :)

  27 VIII 2011 Odpowiedz
 • Wszystkie wiadomości 90

Najczęściej słuchane przez