Wersja 5

Love De Vice tworzą: Paweł Granecki - śpiew, Andrzej Archanowicz - gitara (śpiew), Robert Wieczorek- gitara, Krzysztof Słaby - instrumenty klawiszowe, R.i.P. - bas i Tomasz Kudelski – perkusja. Pod koniec 2008 zespół nagrał w studiu DBX materiał, który miał być początkowo taśmą demo. Muzyka okazała się na tyle dobra, że ukazała się na płycie wydanej przez wytwórnię BlackFieldMedia. Płyta nosi tytuł DREAMLAND. Data premiery - 15 czerwca 2009. Dystrybucją zajmuje się niezależna wytwórnia Mystic Production

Na początku roku 2009 zespół wziął udział w AntyFeście - festiwalu młodych talentów organizowanym przez AntyRadio. Zagrał promocyjny koncert w warszawskiej Proximie, który widać przekonał słuchaczy, bo zespół dotarł do finału AntyFestu. Na koncercie finałowym w warszawskiej Hard Rock Cafe zagrał z innymi finalistami - O’Reggano i Vintage, a gwiazdami wieczoru byli Freak of Nature i Perfect.

Materiał zarejestrowany w studiu DBX okazał bardzo dobry, i

Obecnie trwają pracę nad drugim albumem grupy - NUMATERIAL. Nagrania zakończą się w maju, a premiera będzie mieć miejsce latem roku 2010.

Muzyka zespołu stanowi próbę odświeżenia klasycznego rockowego klimatu gdzie ostre uderzenie koresponduje z wpadającymi w ucho melodiami oraz rozbudowanymi partiami instrumentalnymi.

Edytowana przez lklopotowski dnia 31 III 2010, 15:56

Cała zawartość tej strony pochodząca od użytkowników jest dostępna zgodnie z warunkami Creative Commons Attribution/Share-Alike License.
Tekst może być również dostępny zgodnie z warunkami licencji wolnej dokumentacji GNU.

Fakty

Wygenerowano na podstawie faktów oznaczonych w wiki.

Brak danych na temat tego wykonawcy

Oglądasz wersję nr 5. Zobacz najnowszą wersję, lub dyskutuj na temat tego opisu wiki.

Możesz także zobaczyć listę wszystkich ostatnich zmian wiki lub wiki polecane dla Ciebie.