Odkryj nową muzykę

Last.fm jest serwisem do odkrywania muzyki, dzięki spersonalizowanym propozycjom przygotowanym dla ciebie, na podstawie muzyki, której słuchasz.

Uruchom swój profil Last.fm Zamknij okno

Love System

Tagi

Tagi wszystkich

Więcej tagów

Biografia

Zespół powstał w 1994 roku. Tworzą go Monika Pawłowska i Arkadiusz Foks oraz w miarę potrzeby muzycy towarzyszący, tacy jak gitarzysta, akordeonista itp. Zespół rozpoczął współpracę z firmą fonograficzną STD w 1998 roku. Zadebiutowali na koncercie w katowickim Spodku, gdzie po raz pierwszy zespół zaprezentował utwory z nowej płyty – “Wyspy marzeń”, “Nie mam nic” i “Marzenia”, które zostały zarejestrowane jako clipy koncertowe. W sumie przez ostatnie 3 lata Love System wydał 3 płyty – “A teraz my”, “Siciliano” i “Hej, wesele”. Kilka teledysków nagrywali za granicą, na Wyspach Kanaryjskich do utworu “Suprise” i w Tunezji – do piosenki “Siciliano”.

Początkowo zespół grał muzykę taneczną, rytmiczną i melodyjną, potem nieco zmienili styl, co przyczyniło się do powiększenia grupy fanów. Ostatnio sięgnęli też do utworów ludowych i dobrze znanych. Oprócz muzyki tanecznej Love System nagrywa piosenki dance w języku angielskim. Usłyszeć ich można na składankach “Dziewczyna 5”, “Popcorn 8” i “20 Top Hits – Strefa Tańca Radia Wawa vol. 1”.

Zaczynali grać oddzielnie, ale gdy Arek zauważył Monikę stworzyli duet na scenie i w życiu. Jak zgodnie twierdzą są parą od kilku lat, ale bez sprecyzowanych planów matrymonialnych. Mówią, że na poważne związki mają jeszcze czas, a na razie korzystają z uroków panieńsko – kawalerskiego życia. Mieszkają osobno, z rodzicami i pozwalają się rozpieszczać. Oboje są wodnikami urodzonymi 9 lutego – tyle, że Arek dwa lata wcześniej.

Wideo

Najpopularniejsze albumy

Trend słuchacza

2 172słuchaczy w sumie
17 254scrobble w sumie
Trend ostatnich odsłuchań:

Rozpocznij scrobblowanie i śledź historię swoich utworów

Użytkownicy Last.fm scrobblują muzykę, której słuchają w iTunes, Spotify, Radiu oraz w ponad 200 innych odtwarzaczach muzyki.

Utwórz profil w Last.fm

Shoutbox

Zostaw komentarz. Zaloguj się w Last.fm lub zarejestruj.

Najczęściej słuchane przez