Odkryj nową muzykę

Last.fm jest serwisem do odkrywania muzyki, dzięki spersonalizowanym propozycjom przygotowanym dla ciebie, na podstawie muzyki, której słuchasz.

Uruchom swój profil Last.fm Zamknij okno

Lost Soul

Tagi

Tagi wszystkich

Więcej tagów

Biografia

Wrocław, Polska (1990 – obecny)

Lost Soul – polska grupa muzyczna wykonująca . Powstała w 1990 roku we Wrocławiu. Do 2009 roku ukazało się cztery albumy studyjne zespołu oceniane pozytywnie zarówno przez fanów jaki i krytyków muzycznych. Ostatni Immerse In Infinity wydany w 2009 roku promowany był pierwszym w historii zespołu teledyskiem do utworu „…if the Dead Can Speak”.

Zespół powstał w 1990 roku we Wrocławiu z inicjatywy wokalisty i gitarzysty Jacka Greckiego, basisty Tomasza Fornalskiego oraz perkusisty Adama Sierżęgi. Pierwsze utwory grupa nagrała w dwa lata później, które ukazały się na demie pt. Eternal Darkness. Kolejne demo pt. Superior Ignotum ukazało się w rok później, nagrań dokonano w czeskim Fors Studio tego samego roku. W 1995 roku grupa podpisała kontrakt z firmą Baron Records. Ponownie zrealizowane demo Superior Ignotum zostało wzbogacone o dwa dodatkowe utwory pochodzące z pierwszego wydawnictwa grupy. Niedługo potem w wyniku nieporozumień grupa zawiesiła działalność.

W 1997 roku grupa wznowiła działalność w składzie poszerzonym o gitarzystę Piotra Ostrowskiego. Rok później grupa w olsztyńskim Selani Studio zarejestrowała demo pt. …Now is Forever… Niedługo potem grupę opuścił Tomasz Fornalski którego zastąpił znany z występów w grupie Shemhamforash basista Krzysztof Artur Zagórowicz. W tym czasie zespół wznowił działalność koncertową występując wraz z Dying Fetus, Monstrosity oraz Kataklysm ponadto Lost Soul wystąpił na festiwalach Obscene Extreme Festival i Silesian Open Air.

Wideo

Najpopularniejsze albumy

Trend słuchacza

18 854słuchaczy w sumie
474 348scrobbli w sumie
Trend ostatnich odsłuchań:

Rozpocznij scrobblowanie i śledź historię swoich utworów

Użytkownicy Last.fm scrobblują muzykę, której słuchają w iTunes, Spotify, Radiu oraz w ponad 200 innych odtwarzaczach muzyki.

Utwórz profil w Last.fm

Shoutbox

Zostaw komentarz. Zaloguj się w Last.fm lub zarejestruj.

Najczęściej słuchane przez

 • xepher83

  Najczęściej słuchający
 • ChopsUK

  Najczęściej słuchający
 • mayh90

  Najczęściej słuchający
 • Loshia

  Najczęściej słuchający