Odkryj nową muzykę

Last.fm jest serwisem do odkrywania muzyki, dzięki spersonalizowanym propozycjom przygotowanym dla ciebie, na podstawie muzyki, której słuchasz.

Uruchom swój profil Last.fm Zamknij okno

Lazy M

Zdjęcia

l_cb458ac6b07349a994730d1ec103cff8

Słuchaj, kup lub poleć

Kup

  • 793
    scrobble
  • 305
    słuchaczy

Tagi

Tagi wszystkich

Więcej tagów

Biografia

Lazy M czyli Michał Aleksiewicz to młody, polski DJ i producent urodzony w 1992 roku pochodzący z Dęblina. Muzyką zainteresował się w 2006 roku po obejrzeniu występu Tiesto na Sensation White. Najlepiej czuje się w klimacie techno i tech-house. Do tej pory wydał w labelach takich jak LCMTC, Sabotage (Greece), Capsula, Miniaturesrec, Teggno Records itd. Jego ostatnie produkcje zbierają wiele pozytywnych opinii od DJów takich jak Joey Beltram, Joseph Capriati, Axel Karakasis, Dr.Motte, Sasha Carassi, Gennaro Le Fosse, Flavio Diaz, Dave Seaman, Tomy DeClerque, Spektre, Shin Nishimura, Tom Hades, Wehhba i wielu innych. Pierwszym poważniejszym sukcesem wydawniczym jest EP w Sabotage (Greece) gdzie został wydany utwór ?Crows Are Talking? z remixem od Subfractal. Jakiś czas później ukazał się remix dla Kosheen DJs wydany w ich labelu Skeleton, który również zebrał wiele pozytywnych opinii od top DJów. Następnie ukazała się EPka w Teggno Records z której utwór Warehouse znalazł się w ?10 techno must hear tracks? na beatport.com. Jako DJ zadebiutował w austriackim klubie Q-West w lutym 2011 roku.

Najpopularniejsze albumy

Trend słuchacza

305słuchaczy w sumie
793scrobble w sumie
Trend ostatnich odsłuchań:

Rozpocznij scrobblowanie i śledź historię swoich utworów

Użytkownicy Last.fm scrobblują muzykę, której słuchają w iTunes, Spotify, Radiu oraz w ponad 200 innych odtwarzaczach muzyki.

Utwórz profil w Last.fm

Najczęściej słuchane przez