Odkryj nową muzykę

Last.fm jest serwisem do odkrywania muzyki, dzięki spersonalizowanym propozycjom przygotowanym dla ciebie, na podstawie muzyki, której słuchasz.

Uruchom swój profil Last.fm Zamknij okno

Krzysztof Respondek

Tagi

Tagi wszystkich

Więcej tagów

Biografia

Krzysztof Respondek (ur. 17 lipca 1969 w Tarnowskich Górach) – polski aktor, obecnie występuje w kabarecie Rak. Pochodzi z Miasteczka Śląskiego. Jest absolwentem II LO im. Stanisława Staszica w Tarnowskich Górach. W 1992 r. ukończył Wydział Aktorski PWST we Wrocławiu. Jest żonaty z Katarzyną. Ma dwie córki: Florentynę i Antoninę. Hoduje szczygły syberyjskie, bardzo kolorowe śpiewające ptaki. Ma ich już około czterdziestu. Lubi spędzać czas obserwując je. Uprawia sport – najchętniej tenis. Uważa, że jego największym osiągnięciem życiowym jest tworzony razem z dwójka przyjaciół Kabaret Rak. Jak mówi, tworzą z Hankem i Poloczkiem najbardziej zgraną grupę kabaretową w kraju. Jego słabą stroną jest wrodzony pesymizm, ale zaraz dodaje, że jego mocną stroną jest „czasami optymizm”.

Wiosną 2008 roku brał udział w 3 edycji programu Jak Oni Śpiewają. Wygrał pokonując w finale Joannę Jabłczyńską. Jesienią 2009 roku z finalistami innych edycji śpiewał w 6 edycji, którą wygrał zajmując 1 miejsce z 11 możliwych.

Wideo

Najpopularniejsze albumy

Trend słuchacza

113słuchaczy w sumie
3 911scrobbli w sumie
Trend ostatnich odsłuchań:

Rozpocznij scrobblowanie i śledź historię swoich utworów

Użytkownicy Last.fm scrobblują muzykę, której słuchają w iTunes, Spotify, Radiu oraz w ponad 200 innych odtwarzaczach muzyki.

Utwórz profil w Last.fm

Shoutbox

Zostaw komentarz. Zaloguj się w Last.fm lub zarejestruj.
 • shalotka

  Krzysztof Respondek potwierdził w wywiadzie, że przygotowuje się do nagrania solowej płyty z własnym repertuarem. Nie mogę się już doczekać! <3

  10 IV 2012 Odpowiedz
 • paaWian

  Ma talent! ... tego akuratnie co trza zasoby Mamy zawsze ograniczone ...

  27 III 2010 Odpowiedz
 • pisklaczek

  Daga, ja też :) Bo ja od wielu lat wielbię Kabaret Rak :P

  4 I 2009 Odpowiedz
 • Daguchna

  Założę się o 100 zł, że gdyby nie JOŚ to jeszcze przez wieeele lat byście o nim nie wiedziały, bo za leniwe z was bestie, coby w kabarecie dobrych wokali szukać :P Ja mogę się poszczycić tym, że jestem jego fanką jeszcze z czasów przed JOŚ ;>

  5 XI 2008 Odpowiedz
 • Stachna_Mercury

  <3333333

  2 IX 2008 Odpowiedz
 • pisklaczek

  no ba :D

  2 VI 2008 Odpowiedz