Odkryj nową muzykę

Last.fm jest serwisem do odkrywania muzyki, dzięki spersonalizowanym propozycjom przygotowanym dla ciebie, na podstawie muzyki, której słuchasz.

Uruchom swój profil Last.fm Zamknij okno

Krzysztof Chochlow

Tagi

Tagi wszystkich

Więcej tagów

Biografia

Krzysztof jest jednym z najbardziej utalentowanych, doświadczonych producentów polskiej sceny klubowej, który od końca lat 90-tych w czasie swojej muzycznej podróży eksperymentował między różnymi stylami muzycznymi, nigdy jednak nie odrywając się od swojego charakterystycznego brzmienia, za które jest tak ceniony i uwielbiany przez klubowiczów. Wielką sztuką jest aby trzymać światowy poziom i przetrwać na rynku muzycznym ponad 10 lat. Jak dotąd udało się to tylko niektórym polskim producentom a Krzysztof zdecydowanie się do nich zalicza.

Jego produkcje od wielu lat nie znikają z DJ-skich setów w całej Polsce. Muzyczne korzenie Krzysztofa inspirowane były duetem R.M.B., których pozytywne wibracje do dziś daje się odczuć w produkcjach i remixach Krzysztofa. Przełomem w globalnej karierze Krzysztofa było zwrócenie na niego uwagi przez Paula Van Dyka. Singiel „Release” Krzysztofa długo nie znikał z tracklist klubowych i festiwalowych PVD, zaś podczas polskiej edycji festiwalu Creamfields w wywiadach Paul Van Dyk podawał Krzysztofa jako przykład producenta z Polski tworzącego prawdziwy, holenderski trance!

Muzyka Krzysztofa Chochłow dostarcza prawdziwych emocji, porywa duszę i przejmuje kontrolę nad wszystkimi zmysłami uczestnika imprez z jego udziałem. Klubowicze są bezradni i stają się wierni władzy jego bitów, które doprowadzają ich na parkietach do szczęścia i radości zarówno wielkich eventów, jak i klimatycznych klubów! Intuicyjne wyczucie oczekiwań i potrzeb klubowiczów sprawia, że jego melodyjne kuszenie, stymuluje i pobudza wszystkie zmysły do tanecznego szału i nieopanowanych wariacji na parkiecie!

Wideo

Najpopularniejsze albumy

Trend słuchacza

1 742słuchaczy w sumie
7 674scrobble w sumie
Trend ostatnich odsłuchań:

Rozpocznij scrobblowanie i śledź historię swoich utworów

Użytkownicy Last.fm scrobblują muzykę, której słuchają w iTunes, Spotify, Radiu oraz w ponad 200 innych odtwarzaczach muzyki.

Utwórz profil w Last.fm

Shoutbox

Zostaw komentarz. Zaloguj się w Last.fm lub zarejestruj.