Odkryj nową muzykę

Last.fm jest serwisem do odkrywania muzyki, dzięki spersonalizowanym propozycjom przygotowanym dla ciebie, na podstawie muzyki, której słuchasz.

Uruchom swój profil Last.fm Zamknij okno

Kazik na Żywo

Tagi

Tagi wszystkich

Więcej tagów

Biografia

Kazik na Żywo / KNŻ / KaeNŻet – polski zespół rapcorowy. Zespół powstał w 1992 w składzie: wokalista Kazik Staszewski, gitarzysta Adam „Burza” Burzyński, basista Michał „Kwiatek” Kwiatkowski i perkusista Kuba Jabłoński. Zespół początkowo grał wyłącznie utwory z solowych projektów Kazika, później uległo to zmianie. Najważniejszym koncertem na początku istnienia kapeli był występ podczas festiwalu w Sopocie w 1992. W 1994 zespół Kazik wydał swoją pierwszą płytę ” Na Żywo, Ale W Studio „. Formacja ta gra „najostrzej” ze wszystkich stworzonych przez Kazimierza Staszewskiego

Tuż po nagraniu płyty modyfikacji uległ skład - perkusistę Kubę Jabłońskiego zastąpił Tomasz Goehs, a niedługo po tym w szeregi wstąpił Robert „Litza” Friedrich. W 1995 ukazała się druga płyta „Porozumienie ponad podziałami”, a w 1999 „Las Maquinas de la Muerte”. W połowie 2000 zespół opuścił Robert Friedrich (zastąpił go Olaf „‘Off” Deriglasoff). W 2002 wyszła płyta obrazująca działalność koncertową zespołu - „Występ”.

Ostatni koncert grupa zagrała 25 stycznia 2004, ale rok 2009 to koncertowa reaktywacja zespołu. Pierwszy koncert odbył się 14 lutego w Toruńskim klubie „Od Nowa”.

W listopadzie 2011 zespół wydał album „Bar la Curva / Plamy na Słońcu”. W założeniu podzielony jest na dwie części - jedną punkowo-czadową oraz drugą zahaczającą o ‘struktury metalowe’.

Wideo

Najpopularniejsze albumy

Wydarzenia

Dodaj wydarzenie

Trend słuchacza

40 379słuchaczy w sumie
3 254 376scrobbli w sumie
Trend ostatnich odsłuchań:

Rozpocznij scrobblowanie i śledź historię swoich utworów

Użytkownicy Last.fm scrobblują muzykę, której słuchają w iTunes, Spotify, Radiu oraz w ponad 200 innych odtwarzaczach muzyki.

Utwórz profil w Last.fm

Shoutbox

Zostaw komentarz. Zaloguj się w Last.fm lub zarejestruj.

Najczęściej słuchane przez