Odkryj nową muzykę

Last.fm jest serwisem do odkrywania muzyki, dzięki spersonalizowanym propozycjom przygotowanym dla ciebie, na podstawie muzyki, której słuchasz.

Uruchom swój profil Last.fm Zamknij okno

KOHORTA

Tagi

Tagi wszystkich

Więcej tagów

Biografia

Pochodząca z miejscowości Dobre Miasto niedaleko Olsztyna formacja KOHORTA nagrała niedawno swój pierwszy materiał promocyjny, w celu zaznaczenia swojej obecności na scenie. Na materiał ten składa się siedem utworów, a w drodze są już kolejne.

https://www.facebook.com/KohortaPoland

Muzykę, jaką tworzy KOHORTA ciężko jest nazwać mianem czystego, rasowego metalu, a jest ona mieszanką wielu metalowych nurtów, bez ograniczania się do jednego gatunku. Obecnie do zespołu dołączył gitarzysta Mariusz Sadowski oraz wokalista Jarosław Mielczarek, którego fani polskiego metalu pamiętają z płyt m.in. Christ Agony („Trilogy”, „Elysium”).

Zespół KOHORTA powstał latem 2009 roku w Dobrym Mieście, stworzony przez Kamila Kryńskiego ( gitara) i dwóch braci Dominika (perkusja) i Marcina Siedleckich (gitara basowa). Latem 2011 zespół zarejestrował promocyjny materiał który nosi nazwę -‘’Eyes Sewn Shut’’ na krążku będzie znajdować się siedem utworow:1 - The word our sign of parting
2 - violating norm
3 - Szahid
4 - głód
5 - thank you my dear
6 - not feeling too bad now
7 - my foe którego próbek można posłuchać tutaj
http://www.facebook.com/pages/Kohorta/273336292736626?sk=app_178091127385

Wideo

Najpopularniejsze albumy

Trend słuchacza

49słuchaczy w sumie
648scrobbli w sumie
Trend ostatnich odsłuchań:

Rozpocznij scrobblowanie i śledź historię swoich utworów

Użytkownicy Last.fm scrobblują muzykę, której słuchają w iTunes, Spotify, Radiu oraz w ponad 200 innych odtwarzaczach muzyki.

Utwórz profil w Last.fm