Porównaj

Różnice między wersjami 1 oraz 2

Version 1, 17 XII 2008, 14:41 Version 2, 5 VII 2009, 19:19
Line 3: Line 3:
Joanna wystąpiła w 500 spektaklach, m.in. w „Metrze”. Joanna wystąpiła w 500 spektaklach, m.in. w „Metrze”.
Nagrała piosenkę "Krąg życia", która znalazła się na ścieżce dźwiękowej do polskiej wersji ponadczasowego "Króla lwa". Tym utworem wygrała konkurs zorganizowany przez Studio Walta Disney'a z Los Angeles. Nagrała piosenkę "Krąg życia", która znalazła się na ścieżce dźwiękowej do polskiej wersji ponadczasowego "Króla lwa". Tym utworem wygrała konkurs zorganizowany przez Studio Walta Disney'a z Los Angeles.
 +
 +Premiera: 29 maja 2009 r.
 +
 +Prezentujemy najnowszą płytę Joanny Dark „Bar Nostalgia”. To świetny zbiór jej osobistych wersji wielkich światowych standardów. Znajdziemy tu między innymi takie piosenki jak Besame Mucho, Stormy Weather, Don’t Explain czy…Poczekalnia PKP, a także utwory z repertuaru Marilyn Monroe, Marleny Dietrich i Billie Holiday. Dark swoim aksamitnym głosem śpiewa na płycie w 4 językach: po polsku, angielsku, niemiecku i hiszpańsku, lecz nie tylko dlatego ten projekt ma format europejski. Joannie Dark i jej muzykom udało się stworzyć co najmniej kilka kapitalnych wersji starych przebojów. Proszę posłuchać choćby God Bless The Child czy Besame Mucho! Tytułowy utwór „Dziś Bar Nostalgia” napisali Seweryn Krajewski i Marek Dutkiewicz – współproducent płyty.
 +Do pracy nad nagraniami zaproszono elitę polskich muzyków – wymieńmy tylko Bogdana Hołownię, świetnego perkusistę Cezarego Konrada, mistrza gitary Jacka Królika. Efekt? Płyta wybitna!

Sources 1, 17 XII 2008, 14:41 Sources 2, 5 VII 2009, 19:19
Line 1: Line 1:
http://www.joannadark.pl/ http://www.joannadark.pl/
 +http://merlin.pl/Bar-Nostalgia_Joanna-Dark/browse/product/4,670607.html

Bieżąca wersja (version 3, 5 VII 2009, 19:27)

Artystka pochodzi z Torunia. Kobiet o wiek się nie pyta, więc pozostaje wiecznie młodą piosenkarką. Ukończony Uniwersytet Warszawski, a z czasów studenckich pozostały nagrody Grand Prix Festiwalu Piosenki Miłosnej w Poznaniu i Miss Obiektywu Debiutów Opolskich. Joanna wystąpiła w 500 spektaklach, m.in. w „Metrze”. Nagrała piosenkę "Krąg życia", która znalazła się na ścieżce dźwiękowej do polskiej wersji ponadczasowego "Króla lwa". Tym utworem wygrała konkurs zorganizowany przez Studio Walta Disney'a z Los Angeles.