Odkryj nową muzykę

Last.fm jest serwisem do odkrywania muzyki, dzięki spersonalizowanym propozycjom przygotowanym dla ciebie, na podstawie muzyki, której słuchasz.

Uruchom swój profil Last.fm Zamknij okno

Joanna & The Forests

W trasie

Zdjęcia

.

Słuchaj, kup lub poleć

Kup

 • 3 497
  scrobbli
 • 137
  słuchaczy
 • hazelek
  słucha często Joanna & The Forests

Tagi

Tagi wszystkich

Więcej tagów

Biografia

J O A N N A
Joannę Prykowską pamiętamy, jako wokalistkę rockowego zespołu Firebirds. Po kilku latach muzycznego milczenia szczecińska Artystka prezentuje nową wrażliwość i nowy projekt - Joanna & The Forests.
Co się zmieniło?
Muzyka otwiera, pokazuje, uwrażliwia, łagodzi – to idea nowego projektu. Materiał muzyczny Joanny Prykowskiej i grupy The Forests jest przesiąknięty ideą powrotu do natury, miękkich brzmień, kontaktu z drugim człowiekiem i zwróceniem się ku myśli, że jesteśmy jej częścią. Stąd w warstwie muzycznej i lirycznej szereg nawiązań do przyrody i naszego z nią współistnienia. Chęć pokazania jak ważny jest świat natury, z którym my ludzie umiemy żyć w symbiozie.
11 utworów składających się na płytę „Jaśniebajka” to próba poszukiwań wartości w odhumanizowanej rzeczywistości. To ukłon w stronę romantyczności i tajemnicy a także próba wyrażenia tęsknoty za ginącą dziewiczą czystością i dzikością natury.

F O R E S T
Las jest dla Prykowskiej miejscem magicznym dającym wyciszenie, ukojenie a jednocześnie niezwykle inspirującym. Tam odkrywa wrażliwość na otaczające nas piękno, na co dzień jednak zawoalowane i ukryte pod powierzchnią na pozór banalnych zjawisk, piękno w muzyce, subtelnych dźwiękach i ładnych melodiach. Niechęć do nadmiaru niepotrzebnych dźwięków, przysłaniających idę tekstu.
Dlatego muzyka Joanna & The Forests to odrobinę odrealniona, ale zakotwiczona w rzeczywistości podróż po tych zakamarkach natury, które czynią ją niezwykłą. Wizyta w Krainie Czarów lub pogoń za króliczkiem niekoniecznie białym w las, który niekoniecznie jest zielony.

Wideo

Najpopularniejsze albumy

Wydarzenia

Dodaj wydarzenie

Trend słuchacza

137słuchaczy w sumie
3 497scrobbli w sumie
Trend ostatnich odsłuchań:

Rozpocznij scrobblowanie i śledź historię swoich utworów

Użytkownicy Last.fm scrobblują muzykę, której słuchają w iTunes, Spotify, Radiu oraz w ponad 200 innych odtwarzaczach muzyki.

Utwórz profil w Last.fm

Shoutbox

Zostaw komentarz. Zaloguj się w Last.fm lub zarejestruj.
 • jimmy80

  Długo czekałem na tę płytę, na to by usłyszeć głos Joasi i nie zawiodłem się, bardzo mi się podoba!

  17 X 2012 Odpowiedz

Najczęściej słuchane przez