Odkryj nową muzykę

Last.fm jest serwisem do odkrywania muzyki, dzięki spersonalizowanym propozycjom przygotowanym dla ciebie, na podstawie muzyki, której słuchasz.

Uruchom swój profil Last.fm Zamknij okno

Iubaris

Tagi

Tagi wszystkich

Więcej tagów

Biografia

Iubaris zostało założone w styczniu 2008 przez dwóch gitarzystów, Antaresa i Erthuna. Wkrótce skład uzupełnili perkusista Kakuba, oraz basista Aquila. Ich styl muzyczny jest połączeniem wielu klasycznych i nowoczesnych gatunków metalu z surowym black metalem.
Po tym gdy Aquilę zastąpił Vulpus, zespół wydał pierwsze oficjalne samodzielnie nagrane demo na początku 2009 roku. W roku 2010 zespół wkroczył do studia Sounds Great Promotion, rejestrując pierwsze 4 utwory, które znajdą się na debiutanckiej płycie Ars Sathanae.

Iubaris ma za sobą liczne koncerty na terenie całej Polski, oraz udział w różnych niezależnych festiwalach metalowych. Grał z takimi zespołami jak Christ Agony, Furia, Fulcrum, Unborn Suffer oraz Pleroms Gate. W lutym 2012 roku Erthun decyduje się opuścić zespół z przyczyn osobistych, a nowym gitarzystą zostaje Mjolnir.

Najpopularniejsze albumy

Trend słuchacza

148słuchaczy w sumie
2 499scrobbli w sumie
Trend ostatnich odsłuchań:

Rozpocznij scrobblowanie i śledź historię swoich utworów

Użytkownicy Last.fm scrobblują muzykę, której słuchają w iTunes, Spotify, Radiu oraz w ponad 200 innych odtwarzaczach muzyki.

Utwórz profil w Last.fm

Shoutbox

Zostaw komentarz. Zaloguj się w Last.fm lub zarejestruj.

Najczęściej słuchane przez