Odkryj nową muzykę

Last.fm jest serwisem do odkrywania muzyki, dzięki spersonalizowanym propozycjom przygotowanym dla ciebie, na podstawie muzyki, której słuchasz.

Uruchom swój profil Last.fm Zamknij okno

Interfusion

Zdjęcia

.

Słuchaj, kup lub poleć

Kup

  • 627
    scrobbli
  • 83
    słuchaczy
Niewiele osób przescrobblowało ostatnio Interfusion.
Dowiedz się więcej o scrobblowaniu

Tagi

Tagi wszystkich

Więcej tagów

Biografia

Projekt Interfusion bardzo dobrze oddaje charakter tworzonych przez Krzyśka produkcji. Jak sam autor zaznacza, spogląda na muzykę elektroniczną w dość szerokim jej spektrum, od nowszych form minimalistycznych poprzez techno , ambient ,dubstep czy glitch. Ten szeroki wachlarz muzycznych inspiracji doskonale słychać w jego nowych produkcjach. Krzysiek kreowaniem dźwięków zajmuje się niespełna pięć lat. Pomimo tak krótkiego czasu osiągnął bardzo zadowalający poziom techniczny, a poprzez ciągłą chęć eksperymentowania odkrywa i pokazuje nam nowe pokłady muzycznej twórczości. W tym tyglu dźwięków można znaleźć sporo tajemniczego mroku, brudu wywołanego analogową niedoskonałością, jak też cyfrowej doskonałości dodanych instrumentów software’owych. Profesjonalność w doborze dźwięków i motywów miesza się u niego czasami z podstawowymi patternami służącymi do tworzenia muzyki z oprogramowania, a głębia niektórych motywów co chwila przedzierana jest prostymi przeszkadzajkami, które denerwująco mogą co chwila skakać po szerokiej panoramie stereo.https://www.facebook.com/Interfusion.dj
http://www.soundcloud.com/interfusion
http://www.myspace.com/interfusiondj

Najpopularniejsze albumy

Trend słuchacza

83słuchaczy w sumie
627scrobbli w sumie
Trend ostatnich odsłuchań:

Rozpocznij scrobblowanie i śledź historię swoich utworów

Użytkownicy Last.fm scrobblują muzykę, której słuchają w iTunes, Spotify, Radiu oraz w ponad 200 innych odtwarzaczach muzyki.

Utwórz profil w Last.fm