Odkryj nową muzykę

Last.fm jest serwisem do odkrywania muzyki, dzięki spersonalizowanym propozycjom przygotowanym dla ciebie, na podstawie muzyki, której słuchasz.

Uruchom swój profil Last.fm Zamknij okno

HooDoo Band

Tagi

Tagi wszystkich

Więcej tagów

Biografia

Zespół HooDoo Band powstał w 2005 roku i został założony przez trójkę z Wrocławia: Tomasza Nitribitta, Bartka Miarkę i Bartłomieja Niebieleckiego.

Hoodoo Band to wyjątkowa mieszanka funku, soulu i rythm’n’bluesa. Niesamowita energia i radość jaka towarzyszy muzykom na scenie, stała się już nieformalnym znakiem rozpoznawczym dla tej młodej grupy muzyków.

Muzycy współpracują z artystami takimi jak: Alicja Janosz, The Crackers Band, Carlos Johnson, Leszek Cichoński, David Pric, Tim Gan, Wojtek Karolak, Stan Borys i wieloma innymi.

Do największych sukcesów zespołu należy zaliczyć: 1 miejsce na festiwalu „Blues Colours” w Ostrowie Wlkp. oraz na III Festiwalu Form Muzycznych w kategorii Jazz/Blues, odkrycie roku 2007 w ankiecie przeprowadzonej przez ,,Okolice Bluesa” oraz 1 miejsce na międzynarodowym konkursie „Blues Al!ve” w Sumperku, w Czechach.

Grupa występowała m.in. na Jimiway Festival, Jazz Blues Festival w Semilly, Rawa Blues, Wroclaw Blues Festival, na festiwalach w Dreznie i Zittau. We wrześniu 2009 roku zespół wystąpił podczas „Polskiego dnia Bluesa” grając koncert w Radiowej Trójce w studio im. A. Osieckiej.

Na 15 stycznia 2010 przewidziana jest premiera debiutanckiego, dwupłytowego albumu zespołu, zatytułowanego „HooDoo Band”. Płytę promują single: „I Can’t Stand It” i „He’s Just A Doggie”, oba nagrane z Alicją Janosz.

Najpopularniejsze albumy

Trend słuchacza

750słuchaczy w sumie
23 150scrobbli w sumie
Trend ostatnich odsłuchań:

Rozpocznij scrobblowanie i śledź historię swoich utworów

Użytkownicy Last.fm scrobblują muzykę, której słuchają w iTunes, Spotify, Radiu oraz w ponad 200 innych odtwarzaczach muzyki.

Utwórz profil w Last.fm

Shoutbox

Zostaw komentarz. Zaloguj się w Last.fm lub zarejestruj.

Najczęściej słuchane przez

  • Szyciek

    Najczęściej słuchający
  • Ja2ger

    Najczęściej słuchający