Odkryj nową muzykę

Last.fm jest serwisem do odkrywania muzyki, dzięki spersonalizowanym propozycjom przygotowanym dla ciebie, na podstawie muzyki, której słuchasz.

Uruchom swój profil Last.fm Zamknij okno

Helene Fischer

Tagi

Tagi wszystkich

Więcej tagów

Biografia

Helene Fischer w dniu 5 sierpnia 1984r. urodziła się, jako drugie dziecko małżeństwa Marii i Piotra Fischer w rosyjskim mieście Krasnojarsk na Syberii.W 1988 roku przeniosła się wraz z rodzicami do Wollstein w Nadrenii-Palatynatu.Po ukończeniu szkoły średniej , ukończyła Stage&School Musical we Frankfurcie nad Menem i jej pierwszym doświadczeniem zawodowym jako absolwentki szkoły, był udział w „Rocky Horror Show” w State Theatre w Darmstadt, w People’s Theater Frankfurt w przeboju rewii „Fifty-Fifty oraz klasycznym musicalu „Skrzypek na dachu”.

Matka Heleny wysłała płytę demo-CD do artysty - menedżera Kanthak’a, który spowodował kontakt z producentem o nazwisku Jean Frankfurter i w wyniku tego Fischer podpisała z nim kontrakt.
Helene Fischer miała swoją premierę telewizyjną w ARD 14 maja 2005 roku.Śpiewała tam w duecie z Florianem Silbereisen’em.W dniu 3 lutego 2006 roku ukazał się ich pierwszy album p.t.”Stąd do nieskończoności”.
Od tej pory ta młoda przedstawicielka niemieckiego Popu robi oszałamiającą karierę , zdobywając corocznie liczne nagrody w tym dwa złote EMI Music, a jej piosenki plasują się na czołowych miejscach list przebojów w Niemczech, Austrii, Szwajcarii i Danii.
W 2007 roku wydaje następny album studyjny pt.”Jak najbliżej” a w kolejnych latach „Magię Księżyca” i „Tak jak ja” oraz 14 września 2007 r. film na DVD
W 2010 roku ukazała się płyta kompaktowa p.t.”Best Of” w języku niemieckim i angielskim oraz „Magazyn- by Fischer” towarzyszący jej długiej trasie koncertowej prezentującej show na najwyższym poziomie.

Wideo

Najpopularniejsze albumy

Wydarzenia

Dodaj wydarzenie

Trend słuchacza

68 879słuchaczy w sumie
1 585 349scrobbli w sumie
Trend ostatnich odsłuchań:

Rozpocznij scrobblowanie i śledź historię swoich utworów

Użytkownicy Last.fm scrobblują muzykę, której słuchają w iTunes, Spotify, Radiu oraz w ponad 200 innych odtwarzaczach muzyki.

Utwórz profil w Last.fm

Shoutbox

Zostaw komentarz. Zaloguj się w Last.fm lub zarejestruj.

Najczęściej słuchane przez