Odkryj nową muzykę

Last.fm jest serwisem do odkrywania muzyki, dzięki spersonalizowanym propozycjom przygotowanym dla ciebie, na podstawie muzyki, której słuchasz.

Uruchom swój profil Last.fm Zamknij okno

Folk Machina

Zdjęcia

l_47fd481c140d46f4a4d001d85e8ed81d
 • 11 229
  scrobbli
 • 116
  słuchaczy

Tagi

Tagi wszystkich

Więcej tagów

Biografia

Początek miał miejsce w pod koniec 2007 roku. Zespół ma dwóch ojców założycieli- Cozy’ego (git) i Pchełasa (bas). Ideą było tak załupać, żeby publika tupała i tyle… na ludową nutę. W pierwszym składzie był jeszcze Człon (git), ale niedługo. W FM, w sumie od startu, zabębnił Qułak i na skrzypcach zagrały Agata i Asia. Jedną próbę, z wrodzoną fantazją, zagrał na akordeonie Mariano . Sylwia doszła „do głosu” jako ostatnia… Potem Agata i Asia, powodowane wyprowadzką do Stolicy ich osierociły… i nastąpił przestój. Po wakacjach pojawiła się ze skrzypcami Karolina i Kasia z altówką. No i po paru miesiącach miejce Karoliny zajęła Agata (inna Agata, prywatnie siostra Kasi). W chwili obecnej zespół posiada siedmiu członków . Ósmy cżłonek to Józiu, czyli oficjalnie Piotr- sołtys/ menago/ wsparcie.

Wideo

Trend słuchacza

116słuchaczy w sumie
11 229scrobbli w sumie
Trend ostatnich odsłuchań:

Rozpocznij scrobblowanie i śledź historię swoich utworów

Użytkownicy Last.fm scrobblują muzykę, której słuchają w iTunes, Spotify, Radiu oraz w ponad 200 innych odtwarzaczach muzyki.

Utwórz profil w Last.fm

Shoutbox

Zostaw komentarz. Zaloguj się w Last.fm lub zarejestruj.
 • NoRemorse_

  Kupiłem se płytkę czas jakiś temu, ale z chęcią wracam, zwłaszcza, gdy kijowa pogoda za oknem, bo Folk Machina potrafi poprawić humor :) Bardzo chętnie ujrzałbym Was live gdzieś na Śląsku, najlepiej w okolicach Katowic (bo w mojej rodzinnej dziurze nie ma chyba żadnego porządnego miejsca, w którym moglibyście zagrać :P).

  12 X 2011 Odpowiedz
 • edie_997

  Wągrowiec czeka na kolejny świetny występ! ;-) no i publiczność postara się podbić poprzeczkę jeszcze wyżej! ;P

  8 VI 2010 Odpowiedz
 • Hoshi062

  Zajebistosci :D:D

  10 XI 2009 Odpowiedz

Najczęściej słuchane przez