Odkryj nową muzykę

Last.fm jest serwisem do odkrywania muzyki, dzięki spersonalizowanym propozycjom przygotowanym dla ciebie, na podstawie muzyki, której słuchasz.

Uruchom swój profil Last.fm Zamknij okno

Folk Machina

Tagi

Tagi wszystkich

Więcej tagów

Biografia

Początek miał miejsce w pod koniec 2007 roku. Zespół ma dwóch ojców założycieli- Cozy’ego (git) i Pchełasa (bas). Ideą było tak załupać, żeby publika tupała i tyle… na ludową nutę. W pierwszym składzie był jeszcze Człon (git), ale niedługo. W FM, w sumie od startu, zabębnił Qułak i na skrzypcach zagrały Agata i Asia. Jedną próbę, z wrodzoną fantazją, zagrał na akordeonie Mariano . Sylwia doszła „do głosu” jako ostatnia… Potem Agata i Asia, powodowane wyprowadzką do Stolicy ich osierociły… i nastąpił przestój. Po wakacjach pojawiła się ze skrzypcami Karolina i Kasia z altówką. No i po paru miesiącach miejce Karoliny zajęła Agata (inna Agata, prywatnie siostra Kasi). W chwili obecnej zespół posiada siedmiu członków . Ósmy cżłonek to Józiu, czyli oficjalnie Piotr- sołtys/ menago/ wsparcie.

Trend słuchacza

115słuchaczy w sumie
11 157scrobbli w sumie
Trend ostatnich odsłuchań:

Rozpocznij scrobblowanie i śledź historię swoich utworów

Użytkownicy Last.fm scrobblują muzykę, której słuchają w iTunes, Spotify, Radiu oraz w ponad 200 innych odtwarzaczach muzyki.

Utwórz profil w Last.fm

Shoutbox

Zostaw komentarz. Zaloguj się w Last.fm lub zarejestruj.
 • NoRemorse_

  Kupiłem se płytkę czas jakiś temu, ale z chęcią wracam, zwłaszcza, gdy kijowa pogoda za oknem, bo Folk Machina potrafi poprawić humor :) Bardzo chętnie ujrzałbym Was live gdzieś na Śląsku, najlepiej w okolicach Katowic (bo w mojej rodzinnej dziurze nie ma chyba żadnego porządnego miejsca, w którym moglibyście zagrać :P).

  12 X 2011 Odpowiedz
 • edie_997

  Wągrowiec czeka na kolejny świetny występ! ;-) no i publiczność postara się podbić poprzeczkę jeszcze wyżej! ;P

  8 VI 2010 Odpowiedz
 • Hoshi062

  Zajebistosci :D:D

  10 XI 2009 Odpowiedz

Najczęściej słuchane przez