Odkryj nową muzykę

Last.fm jest serwisem do odkrywania muzyki, dzięki spersonalizowanym propozycjom przygotowanym dla ciebie, na podstawie muzyki, której słuchasz.

Uruchom swój profil Last.fm Zamknij okno

Fair Weather Friends

Tagi

Tagi wszystkich

Więcej tagów

Biografia

Fair Weather Friends to polski zespół, który powstał w 2011 roku. Twórczość kapeli to połączenie elektroniki, gitar, syntezatorów i elektro-akustycznego beatu z domieszką sporadycznych 8-bitowych melodii. FWF czerpie inspiracje z muzyki tanecznej, klubowej, czy electropopowej równie chętnie, co z funku i soulu. W 2012 roku zespół wydał świetnie przyjętą debiutancką płytę EP „Eclectic Pixels”, po której został zaproszony na największe letnie festiwale muzyczne w Polsce. Na początku 2013 roku pod szyldem netlabelu „Brennnessel” zespół wydał maxi-singla pt. „Fly By”. Debiutancki album pt. „Hurricane Days” nakładem wytwórni „Warner Music Poland” ukaże się 23 września 2014 roku. FWF występuje jako kwartet w składzie: Maciek Bywalec, Paweł Cyz, Mateusz Zegan, Michał Maślak.

Wideo

Najpopularniejsze albumy

Wydarzenia

Dodaj wydarzenie

Trend słuchacza

8 842słuchaczy w sumie
179 675scrobbli w sumie
Trend ostatnich odsłuchań:

Rozpocznij scrobblowanie i śledź historię swoich utworów

Użytkownicy Last.fm scrobblują muzykę, której słuchają w iTunes, Spotify, Radiu oraz w ponad 200 innych odtwarzaczach muzyki.

Utwórz profil w Last.fm

Shoutbox

Zostaw komentarz. Zaloguj się w Last.fm lub zarejestruj.

Najczęściej słuchane przez