Odkryj nową muzykę

Last.fm jest serwisem do odkrywania muzyki, dzięki spersonalizowanym propozycjom przygotowanym dla ciebie, na podstawie muzyki, której słuchasz.

Uruchom swój profil Last.fm Zamknij okno

Eufoteoria

Tagi

Tagi wszystkich

Więcej tagów

Biografia

Eufoteoria to projekt Amadeusza Szczerbowskiego. Urodzony w 89′ Amadeusz pochodzi z małej dziupli zwanej Gołdapią na północy Polski. Początki jego muzykowania sięgają wczesnego dzieciństwa, ze względu na muzykalną duszę jego taty – gitarzysty. W wieku szkolnym uczęszczał do szkoły muzycznej, której nie ukończył, ale pasja ukryta w odmętach podświadomości dała znać o sobie kilka lat później, kiedy odkrył możliwośći jakie daje komputer przy zabawie z dźwiękami. Pierwszy album “Eufoteoria” LP wydał label Dusted Wax Kingdom. Płyta osadzona w stylistyce abstrakcyjnego hiphopu zaskakuje nowatorskim podejściem do materii dżwiękowej i nienachalnym użyciem sampli. W dwóch utworach wystąpił gościnnie Wojtek / Kidd.
Drugi album, “Cookies” wydany przez Musica Vermela, to bardziej elektroniczny freestyle, zróżnicowany zarówno brzmieniowo jak i formalnie. Płyta zebrała wiele pozytywnych recenzji w kraju i na
świecie. Zaowocowało to w niedługim czasie trzecim wydawnictwem zatytułowanym “Expoet”. Zrealizowany z dużą dbałością o szczegóły i wydany przez Export label album ten otwiera nowy rozdział w twórczości Eufoteorii. Usłyszymy tu więcej brzmień akustycznych i ambientowej przestrzeni. W jednym z utworów udzielił się współpracujący na co dzień z berlińską oficyną Project Mooncircle angielski raper Teknical Development.

Najpopularniejsze albumy

Trend słuchacza

1 378słuchaczy w sumie
18 497scrobbli w sumie
Trend ostatnich odsłuchań:

Rozpocznij scrobblowanie i śledź historię swoich utworów

Użytkownicy Last.fm scrobblują muzykę, której słuchają w iTunes, Spotify, Radiu oraz w ponad 200 innych odtwarzaczach muzyki.

Utwórz profil w Last.fm

Shoutbox

Zostaw komentarz. Zaloguj się w Last.fm lub zarejestruj.

Najczęściej słuchane przez