Odkryj nową muzykę

Last.fm jest serwisem do odkrywania muzyki, dzięki spersonalizowanym propozycjom przygotowanym dla ciebie, na podstawie muzyki, której słuchasz.

Uruchom swój profil Last.fm Zamknij okno

EXECUTE(Death Metal)

Zdjęcia

execute_logo
  • 4
    scrobble
  • 3
    słuchaczy
Niewiele osób przescrobblowało ostatnio EXECUTE(Death Metal).
Dowiedz się więcej o scrobblowaniu

Tagi

Tagi wszystkich

Więcej tagów

Biografia

Zespół powstał w 2009r. Perkusista Marcin „Cinek” Cieślak i gitarzysta Rafał „Picker” Pick obaj ex-Land of Anger (1997-2006) postanowili kontynuować działalność muzyczną i zwerbować nowy skład. Po pewnym czasie „Picker” zrezygnował z grania z powodów zdrowotnych a jego miejsce zajął Sławek „Sławaz” Kocikowski. Przez zespół przewinęło się kilku muzyków ale żaden z nich nie pozostał w składzie na dłużej. Nie mogąc skompletować składu poproszono dobrego znajomego, ex-basistę Land of Anger, obecnego gitarzystę/wokalistę UNBORN SUFFER i KONTAGION Damiana „Sfenson’a” Bednarskiego o pomoc w nagraniu pierwszego Demo. Sfenson zajął się wokalem/basem oraz partiami drugiej gitary. Demo zawierające dwa utwory nagrane zostało 25.07.2010 w studio Dream Factory w Bydgoszczy pod okiem Przemka „Śmiecha” Staszaka. Na Przełomie Sierpnia/Wrzesnia 2010r do składu dołączył Maciej Kowal obejmując role drugiego gitarzysty. Ruszyły prace nad nowymi utworami, jednak cały czas brakowało basisty i wokalisty. W marcu 2011r Sławek zdecydował zamienić gitarę na bas a po krótkim namyśle zespół wybrał nowego gitarzystę - Bartosza Gawrońskiego.

…:Maj 2011, na wokalu pojawia sie Filip:… Zespół gra pierwszy gig w klubie Fado, razem z Unborn Suffer oraz Slainhead. Niestety, głos Filipa nie zagościł na długo w Execute.

Po długim etapie poszukiwań w listopdzie 2011 nowym gardłowym został Bartosz Grześkowiak.
Kształtuje się materiał na pierwszą płytę…

Najpopularniejsze albumy

Trend słuchacza

3słuchaczy w sumie
4scrobble w sumie
Trend ostatnich odsłuchań:

Rozpocznij scrobblowanie i śledź historię swoich utworów

Użytkownicy Last.fm scrobblują muzykę, której słuchają w iTunes, Spotify, Radiu oraz w ponad 200 innych odtwarzaczach muzyki.

Utwórz profil w Last.fm