Mimo plotek jest to heteroseksualny duet, który stworzył i nadal tworzy hity, porywające niemal każdą publiczność. Dużą popularnością cieszyły się ich covery takie jak „Schulz” (oryg. Jacek Kleyff) i „On en ajlend” (oryg. David Gilmour). Znawcy twierdzą, że utwory te są w ich wykonaniu lepsze od wersji pierwotnych.

Aktualnie duet pracuje nad płytą „Walenie Konia”, na której oprócz coverów znajdą się piosenki autorskie, takie jak „Galoty cioty”. Jednak natłok zobowiązań koncertowych związanych z działalnościami solowymi obydwu czlonków duetu ciągle nie pozwala im zarejestrować całego materiału.

Tak przynajmniej twierdzą. Jednak, jak donoszą niezależne źródła, przyczyn należy upatrywać w wyjątkowo konfliktowych charakterach obydwu artystów, którzy choć w swoich solowych utworach zapraszają siebie nawzajem gościnnie do nagrań, rzadko osiągają kompromis artystyczny do tego stopnia, by wszystkie utwory sygnować nazwą „Donald & Obywatel”. Inne niezależne źródła twierdzą, że przed każdą sesją nagraniową duet oddaje się sodomizacji okolicznego bydła, lub też składaniu krwawych ofiar z 666 dziewic, połączonemu z rytualnym piciem ich miesięcznej krwi.

W dniu 22 marca 2011 zespół ogłosił rozwiązanie. Jako powód Donald podał wypalenie związane z graniem zbyt częstej liczby koncertów i „ciągle tych samych piosenek” oraz fakt, że „jest już za stary”.

Edytowana przez Malkontent dnia 23 III 2011, 13:50

Źródła (zobacz historię)

wiedza wlasna

Cała zawartość tej strony pochodząca od użytkowników jest dostępna zgodnie z warunkami Creative Commons Attribution/Share-Alike License.
Tekst może być również dostępny zgodnie z warunkami licencji wolnej dokumentacji GNU.

Fakty

Wygenerowano na podstawie faktów oznaczonych w wiki.

Brak danych na temat tego wykonawcy

Oglądasz wersję nr 7. Zobacz starsze wersje, lub dyskutuj na temat tego opisu wiki.

Możesz także zobaczyć listę wszystkich ostatnich zmian wiki lub wiki polecane dla Ciebie.